W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kierowca bmw stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Policjanci ruchu drogowego mieleckiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym bmw. 31-letni mężczyzna jechał przez gminę Borowa z prędkością 106 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Kierowca bmw stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

W sobotę przed godz 14, w gminie Borowa, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego bmw. 31-latek jechał z prędkością 106 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Mężczyzna za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na trzy miesiące, ponadto za swój czyn odpowie przed sądem.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Ma to ogromne znaczenie o tej porze roku, gdzie zmienne warunki pogodowe znacznie utrudniają jazdę, wymuszając na kierowcy szybką reakcję na zaistniałą sytuację. Wyższa prędkość wpływa na dłuższą drogę hamowania, a w przypadku występowania śliskiej, mokrej nawierzchni ta droga jeszcze niebezpiecznie się wydłuża. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa