W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Przestępstwa, skandale, afery

Czytelnicy interweniują w sprawie jakości nowej inwestycji [FOTO]

Publikujemy list od czytelnika:

Chciałbym zwrócić uwagę na jakość wykonania remontu drogi i chodnika z trasą rowerową na al. Nieodległości i Kwiatkowskiego. Pan Starosta chwali się przed wyborami, ile to nie zrobili remontów i dróg, ale przecież nie o to chodzi do końca.

Chodzi o to, by zrobione to było, na dobrych parę lat, a tymczasem proszę spojrzeć na zdjęcia, co się dzieje z nowo wylanym asfaltem wzdłuż drogi rowerowej na ulicach Niepodległości i Kwiatkowskiego. Po niespełna miesiącu zaczęły wychodzić bąble i asfalt pęka. Czy ktoś z rządzących widzi ten problem, zanim zostaną prace odebrane?

Czy tak powinny wyglądać remonty dróg?

Czy Pan Starosta przejechał się choć raz ta droga na rowerze?

Zachęcam do zrobienia tego, ponieważ codziennie jadąc tym odcinkiem, zauważam coraz gorszy stan wykonanej nowej nawierzchni.

Mam nadzieje ze za pośrednictwem Państwa sprawa zostanie nagłośniona, bo na razie to zgłaszałem już problem i nie ma żadnego ruchu w tej sprawie!

Mieszkańcy Mielca płacą podatki za to by roboty były wykonywane należycie i na lata, a nie po to, by pieniążki wywalać w błoto!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa