W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Dachowanie BMW

Policjanci pracowali wczoraj po południu na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Mielec- Rzeszów w miejscowości Kupno. 20-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak bmw, którym kierował, uderzyło w przepust drogowy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15, na drodze powiatowej w Kupnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw, 20-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, jadąc w kierunku Bukowca, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w przepust drogowy i dachował.

. Mężczyzna jechał sam. W wyniku zdarzenia z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze ustalili świadków i wykonali oględziny. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.  

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Ksawery 18 lutego 2019 (poniedziałek) at 12:35

BMW….20-latek – wszystko jasne!!! Głupota i brawura kolejnego cwaniaka!!!! niech się sami wytłuką będzie bezpieczniej na drogach!

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa