W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video

Dni Radomyśla Wielkiego z tłumami widzów [FOTO, VIDEO]

W niedzielę, 17 lipca, odbyło się Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki. Były atrakcje dla dzieci, koncerty i zabawa taneczna.

W programie organizatorzy przygotowali animacje sceniczne dla dzieci (tysiące baniek mydlanych, sztuczny śnieg, dym, wyrzutnia cukierków, konfetti, fotobudka, skręcanie balonów, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami). Ponadto były stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko, strefa dla dzieci, dmuchańce.

Po godzinie 18 odbył się fenomenalny koncert Aleksandra Martineza, który pozostanie w pamięci wielu także dorosłych mieszkańców Radomyśla. Repertuar artysty składał się ze słynnych przebojów w języku angielskim, hiszpańskim i włoskim.

O 19.00 odbył się koncert Kordiana – znanej gwiazdy disco polo. Na zakończenie imprezy na scenie pojawił się zespół Kamerton, przy którego muzyce licznie zgromadzeni mieszkańcy Radomyśla i okolic bawili się, tańcząc.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa