Drużynowe MISTRZOSTWO POLSKI dla parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Radomyślu Wielkim w szachach szybkich

Indywidualnie MISTRZEM POLSKI MINISTRANTÓW został radomyski Ministrant Mikołaj Kopacz!

19 listopada w Starachowicach odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Ministrantów w szachach szybkich.

Znakomicie spisała się Drużyna z radomyskiej parafii w składzie: Mikołaj Kopacz, Adrian Szęszoł, Szymon Woliński, Weronika Szęszoł, Skiba Amadeusz, Mateusz Dygdoń, wywalczyła po raz drugi mistrzostwo kraju, zdobywając 17,5 pkt., pozostawiając daleko w tyle inne drużyny!

Natomiast starsza Drużyna w składzie: Korneliusz Skiba, Cyprian Buława, Adrianna Wolińska, zajęła miejsce 5, brakło jedynie 0,5 pkt. do zdobycia Wicemistrzostwa.

Indywidualnie w grupie B (rocznik 2010 i młodsi) Mistrzem Polski Ministrantów w szachach szybkich został Mikołaj Kopacz zdobywając 6 pkt, zaś w klasyfikacji amatorów III miejsce zdobyła Adrianna Wolińska!

W grupie opiekunów zwyciężył Przemysław Kopacz!

GRATULUJEMY zawodnikom, rodzicom, proboszczowi Rafałowi Ciecierędze oraz księdzu Antoniemu Król wspaniałej drużyny!

Podziękowania składamy Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim Stanisławowi Tabor za udostępnienie busa na wyjazd na turniej.