W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Duathlon Ziemi Mieleckiej

14 kwietnia 2024 roku zapraszamy na I Duathlon Ziemi Mieleckiej. Wydarzenie zorganizuje Powiat Mielecki oraz Studio Wizualne.

Zarząd Powiatu Mieleckiego kładzie duży nacisk na profilaktykę zdrowia pośród mieszkańców powiatu mieleckiego. Dlatego od wielu już lat organizowana jest Rundka Rowerowa, która co roku przyciąga kilkuset uczestników wraz z całymi rodzinami. Nowym pomysłem Zarządu Powiatu Mieleckiego, zachęcającym do zdrowego trybu życia jest Duathlon.

Do pokonania będzie dystans sprinterski 2,5 km bieg + 10 km rower + 2,5 km bieg, a uczestnicy zawodów mogą liczyć na szybką asfaltową trasę ul. Królowej Jadwigi i Partyzantów. Biuro zwodów oraz start/meta będą znajdować się w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych. Start zaplanowano na godz. 11:00.

Każdy z uczestników wydarzenia może liczyć na świetny pakiet startowy z profesjonalną koszulką biegową, medalem, wodą, suplementami diety oraz gorącym posiłkiem regeneracyjnym przygotowane przez naszych Partnerów. Organizatorzy zadbali o oryginalne statuetki wykonane przez Producenta Wyrobów Metalowych Firmę NIKMET, dyplomy oraz nagrody finansowe:
– open mężczyźni – I miejsce 500zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200zł
– open kobiety – I miejsce 500zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200zł
– najlepszy mieszkaniec powiatu mieleckiego – I miejsce 500zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200zł
– junior – o nagrodach poinformujemy w dalszych komunikatach

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na nasze zawody!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa