W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Dyktando z okazji odzyskania niepodległości

W środę, (8 .11), odbędzie się jak co roku tradycyjne Dyktando Niepodległościowe.

Dyktando Niepodległościowe jest jedną z wielu imprez towarzyszących obchodom Święta Niepodległości. Wydarzenie, organizowane przez II Liceum Ogólnokształcące w Mielcu, każdego roku gromadzi setki mielczan. Dla wielu z nich próbowanie swoich sił w listopadowej potyczce z ortografią stało się doroczną tradycją.

Wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoje językowe umiejętności także w tym roku, już dziś zapraszamy do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Wspólne pisanie Dyktanda Niepodległościowego rozpocznie się 8 listopada o godzinie 18:00.

Wśród uczestników dyktanda zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów wydarzenia, w tym Starostę Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Ci, którzy najlepiej poradzą sobie z dyktandem, otrzymają wieczne pióra. Ogłoszenie wyników i wręczenie głównych nagród odbędzie się podczas Koncertu Niepodległościowego w dniu 11 listopada.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa