W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Dyrektorzy szkół będą zajmować stanowiska przez najbliższe pięć lat

Pięciu dyrektorów szkół ponadpodstawowych odebrało dziś z rąk Zarządu Powiatu Mieleckiego powierzenia dotyczące pełnienia przez nich funkcji przez najbliższe pięć lat szkolnych.

Uchwały w sprawie powierzenia stanowisk dyrektorskich Zarząd Powiatu Mieleckiego podjął podczas posiedzenia w dniu 11 sierpnia br. Dziś tj. 23 sierpnia Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak wspólnie z Wicestarostą Powiatu Mielekciego Andrzejem Bryłą i Członkiem Zarządu Powiatu Mieleckiego Bogusławem Peretem przekazali powierzenia na ręce dyrektorów: Radosława Kluzy (I LO w Mielcu), Janusza Kotarby (ZS im. prof. Groszkowskiego w Mielcu), Zdzisława Nowakowskiego (CKPiDN w Mielcu), Zbigniewa Rzeźnika (II LO w Mielcu) i Stanisława Starzyka (ZSB w Mielcu).

Dyrektorzy będą zajmować stanowiska przez najbliższe pięć lat szkolnych tj. w okresie od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2028 r.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Wiadomości Mielec

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa