W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje

Dzień 20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka [FOTO]

Święto ustanowione decyzją Sejmu z dnia 13 września 2013, jest dniem pełnym atrakcji i ciekawostek dla najmłodszych wychowanków placówek edukacyjnych.

Każde przedszkole stara się aby przedszkolaki tego dnia bawiły się jak najlepiej. Wiele samorządów i organizacji dokłada starań, aby dzień ten upłynął radośnie i przyjemnie, a  Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak co roku wysyła list specjalny adresowany do wszystkich polskich przedszkolaków, ich rodzin i nauczycieli.

Mieleckie Przedszkole Miejskiej Nr 12 im. Marii Konopnickiej uczciło tegoroczny Dzień Przedszkolaka przemarszem przez miasto, którego kulminacją była wizyta w Urzędzie Miejskim w Mielcu. Na miejscu młodych wychowanków placówki ciepło przywitał Zastępca Prezydenta Miasta Jan Myśliwiec w towarzystwie komendanta Straży Miejskiej Arkadiusza Misiaka.

 

img_9556_dxo-1024x683

 

Pan Jan Myśliwiec przedstawił funkcje Urzędu Miejskiego oraz sprawdził co o Mielcu wiedzą zebrane przedszkolaki, życzył również najmłodszym aby każdy dzień był tak wyjątkowy i wesoły, aby raźnie mogły się uczyć i dorastać. Przed zdjęciem grupowym, w ramach podziękowań, wychowankowie Przedszkola Nr 12 odśpiewały Prezydentowi piosenkę „Jestem małym przedszkolakiem”.

Łukasz Kucharewicz     Mielec.pl

 

[nggallery id=235]

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa