W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Dzień Otwarty Przedszkola Miejskiego nr 20 [FOTO]

Podczas zorganizowanego przez Urząd Miejski w Mielcu w nowym budynku Przedszkola Miejskiego nr 20 Dnia Otwartego, można było uzyskać wszechstronną wiedzę na temat budynków w standardzie pasywnym, ich charakterystyki i walorów użytkowych.

Obiekt w Mielcu, który wybudowano właśnie w takim energooszczędnym standardzie stał się nie tylko inwestycyjną wizytówką miasta Mielca, ale także jest inspiracją dla innych samorządów zainteresowanych takimi innowacyjnymi przedsięwzięciami.

Można się było o tym przekonać podczas niedawnej wizyty samorządowców z Zawiercia, którzy z dużym  zainteresowaniem zapoznawali się z zastosowanymi w mieleckim obiekcie rozwiązaniami.

Temu celowi służyło także sobotnie wydarzenie z udziałem m. in. Zastępcy Prezydenta Miasta Mielca Pawła Pazdana, w programie którego była m.in. prezentacje Projektanta Przedszkola – Architektura Pasywna Pyszczek i Stelmach Sp. J., film o budowie pasywnej, a także zwiedzanie budynku przedszkola. O szczegóły budowy w standardzie pasywnym można było dopytywać wykonawców PM nr 20 przedstawicieli firmy ARKADA Sp. z o.o. oraz ZETES Sp. z o.o.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa