W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Dziś pierwszy dzień wiosny – Dzień wagarowicza bezpieczny?

21 marca to tradycyjnie pierwszy dzień wiosny, nazywany głównie przez dzieci i młodzież „dniem wagarowicza”. Ten dzień jest szczególnie kojarzony z zabawą, spacerami i spotkaniami ze znajomymi.

Jednak w obecnej sytuacji apelujemy do młodych osób, jak i ich opiekunów o stosowanie się do zaleceń i pozostanie w domach. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny wypada właśnie dzisiaj.

Tego samego dnia wypada również „dzień wagarowicza”. Pomimo tego, że jest to dzień wolny od zajęć szkolnych, dla wielu osób jest to okazja do spotkania się ze znajomymi. Jednak w obliczu panującej epidemii koronawirusa, policjanci apelują o zdrowy rozsądek i stosowanie się do zaleceń, które mówią szczególnie o tym, że nie należy przebywać w dużych skupiskach ludzi.

Warto podejść do tematu odpowiedzialnie i pozostać w domu. W obecnej sytuacji jakiekolwiek spotkania w większym gronie mogą nieść poważne zagrożenie dla samych uczestników oraz ich otoczenia.

Policjanci podczas swojej służby będą patrolowali ulice i miejsca w których głównie gromadzi się młodzież. W przypadku uporczywie rażących zachowań, funkcjonariusze będą wyciągali odpowiednie konsekwencje.

Apelujemy zarówno do dzieci jak i ich opiekunów o rozwagę, gdyż nieodpowiedzialne zachowanie w obecnej sytuacji może nieść ze sobą realne i groźne konsekwencje dla zdrowia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy na scenie w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Driftował fordem bez prawa jazdy po śniegu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa