W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Efekty policyjnej akcji – „Trzeźwość”

Mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Głównym celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Podczas trzydniowych działań, funkcjonariusze skontrolowali ponad 1 200 kierujących. Niestety, spośród wszystkich kontrolowanych, 2 wykazało się brakiem odpowiedzialności decydując się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Od piątku do niedzieli, mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego powiatu mieleckiego. Sprawdzili stan trzeźwości 1 208 kierujących. Podczas działań ujawnili 2 kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu. 1 kierowca odpowie za popełnione wykroczenie, a 1za przestępstwo.

Apelujemy do wszystkich – widząc osobę, która wcześniej piła alkohol i próbuje wsiąść za kierownicę pojazdu, reagujmy i w razie potrzeby natychmiast informujmy Policję, dzwoniąc pod nr 112. Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący pojazdami stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego.

Fot: Poglądowa

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa