W Cieniu Jupiterów Mielec
Informacje

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w ZST

„Odkryj swój talent”  – ZST zaprasza na Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

W dniach 20-24 listopada 2017 w Europie obchodzony będzie Tydzień Umiejętności Zawodowych. Celem akcji  pod hasłem „Odkryj swój talent” jest podniesienie atrakcyjności i poprawa wizerunku kształcenia i szkoleń zawodowych w Europie.


W ramach tej inicjatywy Komisji Europejskiej w całej Europie odbędzie się szereg wydarzeń na szczeblu międzynarodowym, krajowym i lokalnym, w czasie których instytucje o podobnym profilu będą miały sposobność do nawiązania kontaktów i wspólnego działania na rzecz rozwoju kompetencji zawodowych.  

 

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu postanowił przyłączyć się do tej akcji. Główne wydarzenie Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odbędzie się 23 listopada 2017 roku w auli ZST.  Właśnie wtedy (w dwóch turach: o godz. 9.00 i 11.00) uczniowie trzecich klas gimnazjów z terenu powiatu mieleckiego  będą mieli niepowtarzalną okazję poznać bogatą ofertę edukacyjną ZST i w praktyczny sposób (poprzez samodzielne wykonywanie rozmaitych zadań) poznać wybrany przez siebie kierunek i zawód.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa