W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

Ferie zimowe w Pałacyku Oborskich – Mieleckie mamutki [VIDEO]

Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” mieszczące się przy ul.  Legionów 73 zaprasza do korzystania ze swej oferty edukacyjnej online przygotowanej specjalnie na trwające ferie zimowe. 

W obecnym roku muzealnicy przygotowali dwa filmy w nowym cyklu MUZEALNY KĄCIK DLA NAJMŁODSZYCH, które będą zamieszczane na kanale YouTube SCK oraz dwie kolorowanki związane z tematyką filmów (W mamucim świecie oraz W mieleckim zamku) dostępne do pobrania na nowej stronie internetowej Muzeum (http://www.muzeum.mielec.pl/) oraz facebooku muzealnym (https://www.facebook.com/PalacykOborskich).

Pierwszy film animowano-dokumentalny nowej serii zatytułowany MIELECKIE MAMUTKI jest już dostępny do oglądania.

Można zadać sobie pytanie, dlaczego nosi on taki tytuł? Odpowiedzią musi być wyjaśnienie, że na terenie obecnego Mielca oraz okolic kilkanaście tysięcy lat temu żyły prawdziwe mamuty. Jak wyglądały? Czym się żywiły? Jak łączą się z mieleckim muzeum? Odpowiedzi na wszystkie te pytania zawarte są w filmie! 

12 stycznia 2021 o godzinie 10.00 odbędzie się też premiera kolejnego filmu serii zatytułowanego ZAMEK, ZAMEK W MIELCU MAMY. 

Zachęcamy do oglądania! 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Wiadomości Mielec

Jubileusz Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem rowerzystki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa