W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Festiwal YOUTHEST 2021

Już 14 sierpnia na mieleckich Bulwarach odbędzie się długo wyczekiwany YOUTHEST – wydarzenie które łączy w sobie aż cztery festiwale! Bańki mydlane, kolory holi, ogień i fajerwerki! Dodatkową atrakcją będzie również maraton zumby oraz liczne animacje dla dzieci, a to wszystko za sprawą Fundacji Młodych Liderów!

Po rocznej przerwie Młodzi Liderzy wracają z wyczekiwanym festiwalem YOUTHEST, który łączy festiwal baniek mydlanych, kolorów, ognia i fajerwerków w jedną, ogromną imprezę plenerową! Wydarzenie planowane jest na sobotę 14 sierpnia. Odbędzie się ono na mieleckich Bulwarach przy ulicy Rzecznej. Cały festiwal podzielony jest na 4 oddzielne festiwale.

 

Pierwszym z nich jest Festiwal Baniek Mydlanych, przeznaczony głównie dla najmłodszych uczestników wydarzenia, podczas którego animatorzy z ekipa „Super Animator” wypuszczą tysiące baniek mydlanych! Między kulminacjami odbędzie się nauka robienia baniek, którą poprowadzą specjalnie przygotowani animatorzy. Dodatkowo na uczestników czekać będą darmowe dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, skręcanie balonów oraz gry i zabawy z nagrodami o łącznej wartości ponad 3000zł!

Kolejną częścią będzie Festiwal Kolorów, podczas którego w rytm muzyki serwowanej przez DJa wszyscy będą wyrzucać w powietrze kolorowy proszek holi świetnie się przy tym bawiąc. Dodatkową atrakcją podczas tego festiwalu będzie maraton zumby prowadzony przez profesjonalnych trenerów. Dobra muzyka i mnóstwo pozytywnej energii sprawią, że Mielec stanie się jeszcze bardziej kolorowy!

Wieczorem odbędzie się Teatr Ognia, podczas którego grupa artystów przedstawi specjalnie przygotowaną choreografię, która dostarczy masę emocji i widowiskowych zwrotów akcji. Cały spektakl będzie trwa ok. 30 minut. W tym czasie artyści zaprezentują m.in. plucie ogniem, żonglerkę płonącymi pochodniami i wiele więcej!

Festiwal YOUTHEST zakończy pokaz fajerwerków, który w rytmie nastrojowej muzyki rozświetli całe niebo i da piękny, niezapomniany efekt. W czasie kilkuminutowego pokazu w niebo zostanie wystrzelonych ponad 3000 pocisków!

Dodatkowymi atrakcjami podczas całego wydarzenia będą animacje (malowanie twarzy, skręcanie balonów, tańce animacyjne), dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci oraz gry i zabawy z nagrodami o łącznej wartości ponad 3000zł! Organizatorzy dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotują także pyszne grillowane kiełbaski oraz lody. 

Impreza współfinansowana jest ze środków Gminy Miejskiej Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa