W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Festyn Piłkarski Akademii Mały Piłkarz [FOTO]

W Dzieci mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkurencjach piłkarskich i sprawdzenia swoich możliwości.   dniu 7.06.2017 Piłkarska akademia Mały Piłkarz zorganizowała  Festyn Piłkarski z okazji Dnia Dziecka.

Bawiło się prawie 100 dzieci na co dzień uczęszczających na treningi do radomyskiej szkółki piłkarskiej a wraz z nimi rodzice, którzy na koniec rozegrali spotkanie piłkarskie pomiędzy sobą.

Dzieci z roczników 2005 do 2009 brali udział w następujących konkurencjach: Skok w dal z miejsca, 4×10 bieg wahadłowy na czas, Odbicia piłki od ławeczki gimnastycznej (30 sek.)liczy się ilość odbić, Żonglerka – jeśli piłka spadnie koniec próby – 2 próby na tą konkurencję, Strzały do pustej bramki- piłka musi wpaść za linię bramkową   w powietrzu, Strzały w bramkę na celność, Przeciąganie liną                

Konkurencje dla naszych najmłodszych maluszków z roczników od 2010 do 2012: Zabawa z rodzicami 1×1 podania piłek między sobą, Rywalizacja 1×1 na małe bramki kto pierwszy dobiegnie do piłki ten ma za zadanie strzelić do jednej z 2 bramek ,Prowadzenie w tunelu piłkarskim i strzał do bramki, Karne, Strzały do bramki na celność, Przeciąganie liną.

W tym dniu nie zabrakło również innych atrakcji i smakołyków. Dzieci mieli  do dyspozycji zjeżdżalnię, malowanie twarzy w ulubionych barwach drużyn piłkarskich, grilla- kiełbaski, lody, napoje, słodycze i wiele innych smacznych przekąsek. Sporą atrakcją festynu była możliwość zobaczenia Planetarium dzięki uprzejmości Pana Janusza Grzyba.

Dzieci zobaczyły film o kosmosie i całej galaktyce w specjalnym dmuchanym balonie. Szczególnie dziękujemy naszym stałym sponsorom Panu Jarosławowi Burzec – Transport Międzynarodowy i Feliksowi Jaje – Martika, Monice i Justynie Kurek, Ewelinie Kwater. Dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy również Wandzie Skiba i  Dariuszowi Ziomkowi,  oraz wszystkim rodzicom za zaangażowanie i wspaniały mecz na koniec festynu.

Festyn wpisał się na stałe w coroczną organizację Piłkarskiej Akademii Mały Piłkarz.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa