W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały video Sport

Finał kolejnej edycji projektu #OdlotowyWF” [VIDEO]

Fundacja Klub Młodych Liderów na zakończenie tegorocznej edycji projektu #OdlotowyWF przygotowała Międzyszkolny Turniej SQUASH’a, który odbył się 26 kwietnia, na kortach sportowych w mieleckim hotelu Atena.

Przez ostatnie dwa miesiące Klub Młodych Liderów przeprowadzał w szkołach lekcje wychowania fizycznego, w związku z projektem #OdlotowyWF. Jego celem było zachęcanie młodzieży do uczestnictwa w zajęciach sportowych, poprzez nowe, atrakcyjne formy aktywności fizycznej. Skorzystało z niego łącznie ponad 1000 uczniów mieleckich szkół, którzy mieli okazję wziąć udział m.in. w grze w Bubble Soccer’a, lekcjach zumby, strzelaniu z łuku, czy turnieju kręgli.


Międzyszkolny Turniej SQUASH’a. Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mieli okazję zmierzyć się w rozgrywkach w tej dyscyplinie, której popularność ostatnio znacznie wzrasta. Squash polega na odbiciu piłki rakietą o ścianę w wyznaczonym polu, tak aby utrudnić swojemu przeciwnikowi ponowne jej odbicie. Gra zapewnia dużo ruchu, angażując do pracy  całe ciało.
Pomysł na zorganizowanie turnieju wziął się z częstych pytań uczniów: ,,Kiedy jeszcze przyjdziecie do nas na WF?”
Organizacja turnieju nie byłaby możliwa bez wsparcia sponsora strategicznego- galerii Navigator, współpracy z Urzędem Miasta Mielec, projektem “DO-U-SPORT?” oraz Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie.

Zapraszamy do oglądnięcia materiału wideo z tego wydarzenia.

 

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZDum3yAQiPI&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dzieci zwiedzały komendę policji [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa