W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Głosowanie będzie w SP 3 (nowa hala sportowa szkoły) a nie w MPGK

Informacja o przeniesieniu siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Mielcu

Postanowieniem Nr 14/2024 Komisarza Wyborczego w Tarnobrzegu z dnia 30 stycznia 2024r. została przeniesiona na stałe siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Mielcu z Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Wolności 44 w Mielcu do budynku (nowa hala sportowa) Szkoły Podstawowej Nr 3, ul. Żeromskiego 30 w Mielcu.

Nastąpiło to w związku z koniecznością dostosowania wielkości i przestronności lokalu wyborczego do skorzystania przez wyborców w sposób nieskrępowany, tak, by możliwe było zachowanie tajności głosowania oraz właściwa organizacyjna obsługa wyborców przez obwodową komisję wyborczą.

Wyborcy z ulic: Boczna, Broniewskiego, Brożka, Czecha, Ćwiklińskiej, Drużbackiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gombrowicza, Jaracza, Jasińskiego, Kapitana Hynka, Karłowicza, Kasprowicza, Kasprzaka, Kazimierza Wielkiego, Korczaka, Krańcowa, Krasińskiego, Kredytowa, Księdza Kordeckiego, Księdza Twardowskiego, Leśmiana, Lotnicza, Makuszyńskiego, Miodowa, mjr. Tumanowicza Waleriana, Naruszewicza, Norwida, Nowowiejskiego, Okrzei, Piaskowa, Piastowska, Pola, Polna, Prusa, Przyjazna, Sosnowa, Spacerowa, Starzyńskiego, Szymanowskiego, Wesoła, Władysława Łokietka, Wolności numery nieparzyste od 1 do 95 i numery parzyste od 22 do 144G, Zwycięstwa, którzy dotychczas głosowali w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Wolności 44 w Mielcu będą głosować w Szkole Podstawowej Nr 3 (nowa hala sportowa szkoły SP3), ul. Żeromskiego 30 w Mielcu.

Joanna Szteliga-Pomykała

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa