W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Gorączka złota

Policjanci zatrzymali 27-latkę, która okradła znajomego. Kobieta podczas imprezy skradła z domu gospodarza złoty pierścionek i obrączkę. Mieszkanka Mielca przyznała się do kradzieży i złożyła wyjaśnienia. 

Mieleccy policjanci ustalili, że do kradzieży złotej biżuterii doszło na początku lutego br. 27-letnia kobieta przebywając na imprezie u znajomego zabrała z jego domu złoty pierścionek i obrączkę. Kobieta, kilka dni po kradzieży, oddała obrączkę pod zastaw w lombardzie w Tarnobrzegu, za kwotę 250 złotych.  
 

 
Jak ustalili policjanci, mężczyzna, który został okradziony, próbował odzyskać biżuterię. Kobieta obawiając się konsekwencji zobowiązała się zwrócić właścicielowi obrączkę, ale to dopiero członkowie rodziny podejrzanej wykupili z lombardu zastawioną biżuterię.
 
27-letnia kobieta została zatrzymana. Policjanci przedstawili jej zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa. Tłumaczyła, że ma problemy zdrowotne, a tego dnia wypiła za dużo alkoholu. 
 
 
12472753_1697803187141653_7441717378169626513_n
 
e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa