W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne Sport

Handball Stal Mielec wzięła udział w świątecznej akcji charytatywnej [FOTO]

W dniu 28 grudnia reprezentacja naszej drużyny wybrała się z prezentami świąteczno-noworocznymi dla podopiecznych Fundacji MukoHelp.

Fundacja ma siedzibę w Jarosławiu na ulicy Sienkiewicza 24/4.

Misją fundacji jest pomoc chorym na mukowiscydozę oraz ich rodzinom. Działalność Fundacji to budowa kompleksowego systemu wspierania chorych i ich zmagań z codziennymi problemami poprzez zakupu leków i  sprzętu do codziennej rehabilitacji.

Fundacja organizuje i finansuje kursy i szkolenia dla rodzin i opiekunów w zakresie leczenia, fizjoterapii, dietetyki i psychoterapii. Działalność charytatywna obejmuje również zakup doposażenia, sprzętu, leków i środków niezbędnych do funkcjonowania oddziałów i innych placówek medycznych z przeznaczeniem na leczenie naszych pacjentów.

Fundacja należy do MukoKoalicji i wraz z innymi fundacjami/stowarzyszeniami walczy m.in. o refundację leków przyczynowych dla chorych na mukowiscydozę oraz o poprawę jakości i długości ich życia.

Zachęcamy do pomocy!!! Już 5 lutego w Jarosławiu Fundacja MukoHelp organizuje V Bal Charytatywny na rzecz chorych na mukowiscydozę. Gwiazdą wieczoru będą Czerwone Gitary. Będzie to doskonała okazja na spędzenie miło czasu i na bezinteresowną pomoc potrzebującym.

Dziękujemy firmie Navitel za pomoc w organizacji prezentów- dwóch sterylizatorów powietrza.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na rekrutację

Wiadomości Mielec

Policjant z Mielca najlepszym dzielnicowym na Podkarpaciu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ukarany mandatem w wysokości 3 tyś. złotych za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa