W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Handball Stal Mielec zagra z Zagłębiem w Lubinie

PGNiG Superliga wraca do gry. Stal Mielec zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin

W najbliższą niedzielę 5.09 nasza drużyna zmierzy się z MKS Zagłębiem Lubin.

Ostatnie nasze spotkanie w sezonie 2020/21 było nazwane meczem o życie. Obydwie drużyny były mocno zdeterminowane, żeby ten mecz wygrać. Ostatecznie to my zgarnęliśmy 3 punkty.

Nowy sezon to nowe wyzwania. Po okresie przygotowawczym otwiera się przed nami nowy rozdział. – Drużyna zdążyła się już poznać. Jednak cały czas będziemy się szkolić i doszlifowywać detale – mówi trener Rafał Gliński, dla którego nowa rola jako trenera to również nowe wyzwanie.

To ja odpowiadam za tych chłopaków i chcę się sprawdzić w tym jak najlepiej. Trudniejsze jest tzw. „dyrygowanie” zespołem niż granie w nim – podkreśla trener.

W nowym sezonie stawia na współpracę z zespołem, która przyniesie wyniki w grze, nabierając jednocześnie doświadczenia.

W drużynie Handball Stal Mielec przed sezonem panuje nastrój bojowy. Każdy mecz będzie na miarę złota. Jak podkreślał kapitan zespołu-Łukasz Nowak– walczymy do końca i dajemy z siebie wszystko.

Pierwsze Superligowe spotkanie z Lubinem będzie dla drużyny czystą kartą. Zostawiamy poprzedni sezon za sobą. MKS Lubin to zespół zgrany i bardzo dobrze się znający. Czeka nas ciekawe spotkanie, do którego mocno się przygotowywaliśmy.

Początek meczu Zagłębie Lubin – SPR Stal Mielec w niedzielę (5 września) o godzinie 15:00. Transmisja w serwisie Emocje.TV.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa