W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

II Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe [FOTO, VIDEO, WYNIKI]

W sobotę, tj. 3 grudnia 2016, w hali lekkoatletycznej przy ul. Solskiego rozegrane zostały II Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe.

Organizator Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec.

Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe, Mielec 3.12.2016

Wyniki

60m K
rocznik 2006 i młodsi
I seria
1 Kuciapa Julia 2006 OLA Stalowa Wola 8.73 F
2 Oleksak Gabriela 2006 UKS Jarocin 10.40 F
3 Budzeniusz Greta 2008 LKS Stal Mielec 11.98
4 Misiak Iwona 2006 SP nr 13 Mielec 12.18
II seria
1 Strzelec Małgorzata 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 9.56 F
2 Paśko Zuzanna 2006 UKS Jarocin 11.39
3 Rzeźnik Karolina 2007 SP nr 13 Mielec 11.54
4 Kapel Hanna 2008 LKS Stal Mielec 11.75
III seria
1 Koczot Claris 2006 KS Komunalni Sanok 9.41 F
2 Śliwińska Natalia 2006 SP nr 9 Mielec 10.58
3 Piechota Wiktoria 2006 SP nr 3 Mielec 11.52
4 Gagat Anna 2008 SP Malinie 12.09
IV seria
1 Wisz Milena 2007 CWKS Resovia Rzeszów 10.38 pk
2 Pszeniczna Amelia 2007 SP nr 13 Mielec 11.19
3 Osmola Milena 2008 SP nr 13 Mielec 13.82
V seria
1 Chomiuk Julita 2006 SP nr 6 Mielec/LKS Stal Mielec 11.25
2 Siudak Katarzyna 2007 UKS Jarocin 11.59
3 Kardyś Nikola 2008 SP nr 13 Mielec 12.43
VI seria
1 Tittinger Maja 2007 CWKS Resovia Rzeszów 10.26 pk
2 Wal Martyna 2006 LKS Stal Mielec 10.79 pk
3 Ziętek Katarzyna 2006 SP nr 13 Mielec 12.53
VII seria
1 Tęczar Justyna 2006 CWKS Resovia Rzeszów 9.94 pk
2 Piechota Oliwia 2006 SP nr 13 Mielec 10.92
3 Wal Olga 2006 LKS Stal Mielec 11.54 pk
4 Kozioł Gabriela 2006 SP nr 13 Mielec 17.85
rocznik 2005
I seria
1 Gut Oliwia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 8.21 F
2 Surowiec Natalia 2005 SP nr 13 Mielec 10.59
3 Lelakowska Sandra 2005 SP nr 9 Mielec 10.60
II seria
1 Wójcik Martyna 2005 LKS Stal Mielec 10.05 pk
2 Kiełb Amelia 2005 SP nr 9 Mielec 10.34 F
3 Więckowiak Dagmara 2005 SP nr 3 Mielec 10.81 pk
4 Gil Anna 2005 SP nr 13 Mielec 11.15
III seria
1 Łyczak Natalia 2005 SP nr 13 Mielec 9.88 F
2 Sajek Rozalia 2005 SP nr 13 Mielec DNF pk
rocznik 2004
I seria
1 Wójcik Julia 2004 KS Komunalni Sanok 9.40
2 Smutek Magdalena 2004 LKS Stal Mielec 9.63
3 Hajda Kinga 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 11.30
II seria
1 Gaweł Martyna 2004 SP nr 1 Mielec/LKS Stal Mielec 8.47 F
2 Pisulińska Jagoda 2004 CWKS Resovia Rzeszów 8.87 F
3 Julian Wiktoria 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 9.43
4 Trzyna Gabriela 2004 SP nr 13 Mielec 10.11
III seria
1 Marut Adriana 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 9.10 F
2 Oleniacz Maja 2004 KS Komunalni Sanok 9.69
3 Skowron Wiktoria 2004 SP nr 3 Mielec 9.90
4 Pieróg Weronika 2004 SP nr 13 Mielec 10.11
IV seria
1 Sanecka Angelika 2004 CWKS Resovia Rzeszów 9.20 F
2 Pałamarz Oliwia 2004 OLA Stalowa Wola 9.53
3 Pasiak Emilia 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 9.57
4 Domin Laura 2004 LKS Stal Mielec 9.84
rocznik 2003 i 2002
I seria
1 Niemczyk Magdalena 2003 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 8.09 F
2 Ozimek Julia 2002 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 8.82 F
3 Wilk Wiktoria 2001 Gimnazjum Wola Mielecka 9.13 pk
4 Krupa Weronika 2003 Gimnazjum Wadowice Górne/LKS Stal Mielec 9.35
II seria
1 Jamróz Karolina 2003 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 8.63 F
2 Stec Patrycja 2002 CWKS Resovia Rzeszów 8.87 F
3 Kalandyk Dominika 2002 CWKS Resovia Rzeszów 8.91 pk
4 Bieda Emilia 2003 Gimnazjum Wola Mielecka 11.07
III seria
1 Hazik Karolina 2002 CWKS Resovia Rzeszów 8.91 pk
2 Ptaszek Monika 2003 MLUKS Tarnów 9.20 pk
3 Skopińska Maja 2003 Gimnazjum nr 3 Mielec/LKS Stal Mielec 10.08
IV seria
1 Kiljańska Aleksandra 2001 Gimnazjum nr 2 Mielec/LKS Stal Mielec 9.12 pk
2 Szczepanik Agnieszka 2003 CWKS Resovia Rzeszów 9.43
3 Węglowska Julia 2002 CWKS Resovia Rzeszów 9.54
4 Gałat Nikola 2003 Gimnazjum Wadowice Górne/LKS Stal Mielec 10.01
V seria
1 Fleszar Nicole 2003 Gimnazjum nr 4 Mielec 9.94
2 Krakowska Wiktoria 2002 Gimnazjum nr 4 Mielec 9.96
3 Grzeszczuk Sandra 2003 Gimnazjum nr 4 Mielec 10.62
VI seria
1 Durak Martyna 2002 Gimnazjum nr 4 Mielec 9.80
2 Stypa Joanna 2003 Gimnazjum nr 4 Mielec 9.92
3 Węgrzyn Aleksandra 2003 Gimnazjum nr 4 Mielec 10.67
4 Komaniecka Sandra 2002 Gimnazjum nr 4 Mielec 14.75
60m K
Finał 2006 i młodsi
1 Kuciapa Julia 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 8.72
2 Koczot Claris 2006 KS Komunalni Sanok 9.35
3 Strzelec Małgorzata 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 9.57
4 Oleksak Gabriela 2006 UKS Jarocin 10.67
Finał 2005
1 Gut Oliwia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 8.14
2 Łyczak Natalia 2005 SP nr 13 Mielec 9.73
3 Wójcik Martyna 2005 LKS Stal Mielec 10.50 pk
4 Kiełb Amelia 2005 SP nr 9 Mielec 10.59
Finał 2004
1 Gaweł Martyna 2004 SP nr 1 Mielec/LKS Stal Mielec 8.47
2 Pisulińska Jagoda 2004 CWKS Resovia Rzeszów 8.82
3 Marut Adriana 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 9.10
4 Sanecka Angelika 2004 CWKS Resovia Rzeszów 9.25
Finał 2003 i 2002
1 Niemczyk Magdalena 2003 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 8.10
2 Stec Patrycja 2002 CWKS Resovia Rzeszów 8.59
3 Jamróz Karolina 2003 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 8.61
4 Ozimek Julia 2002 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 8.82
300m K
rocznik 2006 i młodsi
I seria
1 Wojciechowska Wiktoria 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 57.09
2 Tęczar Justyna 2006 CWKS Resovia Rzeszów 58.63
3 Wal Martyna 2006 LKS Stal Mielec 60.01
4 Góra Małgorzata 2006 MLUKS Tarnów 60.55
II seria
1 Koczot Claris 2006 KS Komunalni Sanok 59.92 pk
2 Wal Olga 2006 LKS Stal Mielec 62.01
3 Wisz Milena 2007 CWKS Resovia Rzeszów 62.39
III seria
1 Stachura Jagoda 2006 LKS Stal Mielec 59.36
2 Kuczewska Natalia 2006 SP nr 13 Mielec 61.93
3 Szołtysik Patrycja 2007 MLUKS Tarnów 63.59
4 Wilk Barbara 2006 SP nr 3 Mielec 65.11
5 Majewska Antonina 2006 SP nr 3 Mielec 74.44
IV seria
1 Grzelak Aleksandra 2006 LKS Stal Mielec 58.94
2 Dubiel Kamila 2006 SP nr 3 Mielec 63.39
3 Pazdro Olga 2006 SP nr 3 Mielec 69.41
4 Czerkies Aleksandra 2006 SP nr 3 Mielec 72.86
rocznik 2005
I seria
1 Kowalska Kaja 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 54.77
2 Szczepanik Anna 2005 CWKS Resovia Rzeszów 58.89
3 Wójcik Martyna 2005 LKS Stal Mielec 60.62
II seria
1 Nowak Oliwia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 58.72
2 Marek Gabriela 2005 LKS Stal Mielec 59.33
3 Brach Eryka 2005 MLUKS Tarnów 59.44
4 Kopera Amelia 2005 SP nr 3 Mielec 61.59
5 Opałacz Zuzanna 2005 SP Wola Mielecka 66.08
III seria
1 Tur Aleksandra 2005 UKS Huta Krzeszowska 59.09
2 Płatek Aleksandra 2005 SP Wola Mielecka 62.35
3 Więckowiak Dagmara 2005 SP nr 3 Mielec 65.28
4 Stala Angelika 2005 SP nr 3 Mielec 67.93
5 Kmieć Kamila 2005 SP nr 3 Mielec 71.43
6 Mazur Dagmara 2005 SP nr 3 Mielec 73.20
7 Wałek Nikola 2005 SP nr 3 Mielec 74.06
8 Jabłońska Gabriela 2005 SP nr 3 Mielec 74.76
rocznik 2004
I seria
1 Świętek Aleksandra 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 53.33
2 Blicharz Julita 2004 SP Wola Mielecka 57.71
3 Zaranek Natalia 2004 SP nr 11 Mielec 59.48
4 Znamirowska Barbara 2004 MLUKS Tarnów 59.96
5 Rybińska Milena 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 64.08
II seria
1 Domin Laura 2004 LKS Stal Mielec 56.67
2 Nadzieja Milena 2004 SP nr 3 Mielec 56.99
3 Sieja Wiktoria 2004 MLUKS Tarnów 57.43
4 Smutek Magdalena 2004 LKS Stal Mielec 60.64
5 Surdej Amelia 2004 SP nr 11 Mielec 64.49
rocznik 2003 i 2002
I seria
1 Zwolińska Judyta 2002 KKS Victoria Stalowa Wola 50.49
2 Zięba Dominika 2003 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 51.08
3 Kalandyk Dominika 2002 CWKS Resovia Rzeszów 53.81
4 Mucha Agnieszka 2002 UKS Huta Krzeszowska 56.47
II seria
1 Hazik Karolina 2002 CWKS Resovia Rzeszów 53.14
2 Krasoń Kamila 2002 CWKS Resovia Rzeszów 54.12
3 Szczepanik Agnieszka 2003 CWKS Resovia Rzeszów 54.16
600m K
rocznik 2006 i młodsi
I seria
1 Butryn Kornelia 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:03.48
2 Grzybowska Gabriela 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:10.78
rocznik 2005
I seria
1 Gul Roksana 2005 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2:01.12
2 Dziuba Magdalena 2005 KS Komunalni Sanok 2:14.60
3 Gadzina Katarzyna 2005 MLUKS Tarnów 2:18.08
rocznik 2004
I seria
1 Szabat Dominika 2004 UKS Huta Krzeszowska 2:01.20
2 Hasek Katarzyna 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 2:06.54
3 Nosek Angelika 2004 MLUKS Tarnów 2:10.47
4 Boryczko Patrycja 2004 SP nr 13 Mielec 2:14.26
5 Motyl Sophia 2004 CWKS Resovia Rzeszów 2:15.96
6 Rostocka Laura 2004 LKS Stal Mielec 2:27.98
II seria
1 Łuszcz Martyna 2004 KS Komunalni Sanok 1:58.00
2 Magdoń Alicja 2004 CWKS Resovia Rzeszów 2:03.11
3 Piechota Kamila 2004 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2:03.91
4 Kołodziej Weronika 2004 CWKS Resovia Rzeszów 2:11.84
5 Rokosz Julia 2004 CWKS Resovia Rzeszów 2:13.19
6 Julian Wiktoria 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 2:23.10 pk
7 Toczyńska Amelia 2004 LKS Stal Mielec 2:26.34
8 Hajdas Kinga 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 2:44.14 pk
rocznik 2003 i 2002
I seria
1 Najberek Weronika 2003 MLUKS Tarnów 1:57.93
2 Kurasz Martyna 2002 CWKS Resovia Rzeszów 2:06.58
3 Bańka Oliwia 2001 Gimnazjum Wola Mielecka 2:20.66 pk
w dal K
rocznik 2006 i młodsi
1 Turkot Oliwia 2006 SP nr 1 Mielec 3.29
2 Tittinger Maja 2007 CWKS Resovia Rzeszów 3.08
3 Sygut Emilia 2006 SP nr 1 Mielec 2.97
4 Oleksak Gabriela 2006 UKS Jarocin 2.97 pk
5 Kuczewska Natalia 2006 SP nr 13 Mielec 2.96 pk
6 Karkut Nina 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2.90
7 Paśko Zuzanna 2006 UKS Jarocin 2.82 pk
8 Kozioł Gabriela 2006 SP nr 13 Mielec 2.75
9 Piechota Oliwia 2006 SP nr 13 Mielec 2.64
10 Sudoł Magdalena 2008 SP nr 13 Mielec 2.45
11 Ziętek Katarzyna 2006 SP nr 13 Mielec 2.38 pk
12 Misiak Iwona 2006 SP nr 13 Mielec 2.08
rocznik 2005
1 Maciejak Anna 2005 Gimnazjum Wola Mielecka 3.64
2 Łyczak Natalia 2005 SP nr 13 Mielec 3.62 pk
3 Parys Kamila 2005 SP Wola Mielecka 3.28
4 Surowiec Natalia 2005 SP nr 13 Mielec 3.09
rocznik 2004
1 Jackowska Wiktoria 2004 SP nr 1 Mielec 4.38
2 Nowak Kinga 2004 SP nr 1 Mielec 4.25
3 Pisulińska Jagoda 2004 CWKS Resovia Rzeszów 4.12 pk
4 Molek Oliwia 2004 SP nr 9 Mielec 4.08 pk
5 Wójcik Julia 2004 KS Komunalni Sanok 4.07
6 Pałamarz Oliwia 2004 OLA Stalowa Wola 3.96
7 Oleniacz Maja 2004 KS Komunalni Sanok 3.80
8 Zaranek Natalia 2004 SP nr 11 Mielec 3.73
9 Skowron Wiktoria 2004 SP nr 3 Mielec 3.64 pk
10 Wielgosz Joanna 2004 SP nr 1 Mielec 3.62
11 Wolanin Irmina 2004 SP nr 3 Mielec 3.55
12 Boryczko Patrycja 2004 SP nr 13 Mielec 3.49 pk
13 Julian Wiktoria 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 3.43
14 Pieróg Weronika 2004 SP nr 13 Mielec 3.34
15 Surdej Amelia 2004 SP nr 11 Mielec 3.20
16 Hajdas Kinga 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 2.95
17 Trzyna Gabriela 2004 SP nr 13 Mielec 2.78
rocznik 2003 i 2002
1 Marcjan Aleksandra 2003 UKS Huta Krzeszowska 4.35
2 Brykała Edyta 2002 Gimnazjum Wola Mielecka 4.14
3 Krasoń Kamila 2003 CWKS Resovia Rzeszów 3.95 pk
4 Ptaszek Monika 2003 MLUKS Tarnów 3.84
5 Tylutki Natalia 2001 Gimnazjum Wola Mielecka 3.82 pk
6 Jarecka Wiktoria 2002 Gimnazjum nr 3 Mielec/LKS Stal Mielec 3.80
7 Misiak Justyna 2003 Gimnazjum nr 3 Mielec/LKS Stal Mielec 3.70
8 Dyjak Patrycja 2001 Gimnazjum nr 2 Mielec/LKS Stal Mielec 3.53 pk
9 Rzeszucińska Agata 2003 Gimnazjum nr 3 Mielec/LKS Stal Mielec 3.46
10 Krawiec Kamila 2003 Gimnazjum Wadowice Górne/LKS Stal Mielec 3.35
11 Doszla Natalia 2003 Gimnazjum nr 3 Mielec/LKS Stal Mielec 3.24
wzwyż K
rocznik 2006 i młodsi
1 Wojciechowska Wiktoria 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1.10
2 Karkut Nina 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1.05
rocznik 2005
1 Gliściak Roksana 2005 KS Komunalni Sanok 1.10
2 Gul Roksana 2005 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1.10
rocznik 2004
1 Molek Oliwia 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 1.40
2 Gagat Emilia 2004 SP Malinie 1.30
3 Stobierska Alicja 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 1.20
4= Świętek Aleksandra 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 1.15 pk
4= Oleniacz Maja 2004 KS Komunalni Sanok 1.15
6 Wójcik Julia 2004 KS Komunalni Sanok 1.15
7 Piechota Kamila 2004 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1.10 pk
rocznik 2003
1 Gomółka Monika 2003 CWKS Resovia Rzeszów 1.40
2 Ozimek Julia 2002 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1.25
3 Leś Gabriela 2003 LKS Stal Mielec 1.20
60m M
rocznik 2006 i młodsi
I seria
1 Dąbek Dawid 2006 CWKS Resovia Rzeszów 8.99 F
2 Sawuła Bartosz 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 9.19 F
3 Kremer Maksym 2006 SP Wola Mielecka 9.35 F
4 Niedbała Krystian 2008 LKS Stal Mielec 9.58 F
II seria
1 Dul Dorian 2006 SP nr 1 Mielec 9.85
2 Pawłowski Jakub 2006 UKS Jarocin 10.53
3 Cisło Piotr 2008 LKS Stal Mielec 10.82
4 Szczepanik Mateusz 2006 CWKS Resovia Rzeszów 11.16 pk
III seria
1 Mazur Krystian 2006 SP nr 13 Mielec 10.37
2 Kurgan Kamil 2006 SP nr 13 Mielec 11.14
3 Nowosiadło Paweł 2008 SP nr 13 Mielec 11.34
rocznik 2005
I seria
1 Maziarz Mateusz 2005 SP Malinie 9.68
2 Kubica Kacper 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 11.55
II seria
1 Gruszecki Alan 2005 SP nr 3 Mielec 8.75 F
2 Sanecki Gracjan 2005 CWKS Resovia Rzeszów 8.98 F
3 Małek Aleksander 2005 SP nr 1 Mielec 9.33 F
4 Pikuła Bartosz 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 9.55 F
rocznik 2004
I seria
1 Molek Mateusz 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 8.20 F
2 Słapiński Michał 2004 KS Komunalni Sanok 8.32 F
3 Jasiński Jakub 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 9.40 pk
4 Jaworski Patryk 2004 LKS Stal Mielec 9.83
II seria
1 Kocaj Jakub 2004 CWKS Resovia Rzeszów 8.38 pk
2 Panek Dawid 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 9.26
3 Szymański Michał 2004 SP nr 11 Mielec 9.55
4 Krężel Marcel 2004 SP nr 3 Mielec 10.72
III seria
1 Stodolak Adrian 2004 KS Komunalni Sanok 9.01 F
2 Sito Konrad 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 9.64
3 Zięba Marcin 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 10.30 pk
4 Straż Maksymilian 2004 SP nr 13 Mielec 10.69 pk
IV seria
1 Blicharczyk Dawid 2004 SP nr 11 Mielec 8.97 pk
2 Jelo Krystian 2004 SP nr 3 Mielec 10.10
3 Graniczka Jakub 2004 SP nr 3 Mielec 10.14
V seria
1 Tabor Mateusz 2004 SP nr 3 Mielec 9.22 F
2 Pietryka Gracjan 2004 SP nr 11 Mielec 9.37
3 Leśko Karol 2004 CWKS Resovia Rzeszów 9.55 pk
4 Juszyński Dawid 2004 SP nr 3 Mielec 9.90
rocznik 2003 i 2002
I seria
1 Życzyński Tomasz 2002 CWKS Resovia Rzeszów 7.57 F
2 Burkiewicz Eryk 2003 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 7.94 F
3 Kopeć Mateusz 2002 KKS Victoria Stalowa Wola 8.21 F
4 Grzelak Alan 2003 LKS Stal Mielec 8.93
II seria
1 Sitek Kuba 2002 CWKS Resovia Rzeszów 8.12 pk
2 Owczarek Maciej 2003 CWKS Resovia Rzeszów 8.14
3 Korczowski Maximilian 2003 CWKS Resovia Rzeszów 8.26 pk
4 Mackiewicz Piotr 2003 KS Komunalni Sanok 8.28
III seria
1 Miśtak Nikodem 2003 MLUKS Tarnów 8.14 pk
2 Zaremba Michał 2002 Gimnazjum Wola Mielecka 8.48 pk
3 Kużel Jakub 2002 CWKS Resovia Rzeszów 8.51 pk
4 Kontek Sylwiusz 2002 CWKS Resovia Rzeszów 8.65
60m M
Finał – rocznik 2006 i młodsi
1 Dąbek Dawid 2006 CWKS Resovia Rzeszów 9.34
2 Sawuła Bartosz 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 9.48
3 Kremer Maksym 2006 SP Wola Mielecka 9.50
4 Niedbała Krystian 2008 LKS Stal Mielec 10.24
Finał – rocznik 2005
1 Gruszecki Alan 2005 SP nr 3 Mielec 8.84
2 Sanecki Gracjan 2005 CWKS Resovia Rzeszów 8.85
3 Małek Aleksander 2005 SP nr 1 Mielec 9.41
4 Pikuła Bartosz 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 9.48
Finał – rocznik 2004
1 Molek Mateusz 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 8.22
2 Słapiński Michał 2004 KS Komunalni Sanok 8.37
3 Stodolak Adrian 2004 KS Komunalni Sanok 8.90
4 Tabor Mateusz 2004 SP nr 3 Mielec 9.32
Finał – rocznik 2003 i 2002
1 Życzyński Tomasz 2002 CWKS Resovia Rzeszów 7.54
2 Miśtak Nikodem 2003 MLUKS Tarnów 7.80 pk
3 Burkiewicz Eryk 2003 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 7.97
4 Owczarek Maciej 2003 CWKS Resovia Rzeszów 8.15
300m M
rocznik 2006 i młodsi
I seria
1 Książek Kamil 2007 KKS Victoria Stalowa Wola 57.38
2 Dziurdź Jakub 2006 UKS Huta Krzeszowska 57.39
3 Puła Szymon 2006 SP Wola Mielecka 59.53
4 Janeczko Kacper 2006 SP nr 3 Mielec 70.43
II seria
1 Dąbek Dawid 2006 CWKS Resovia Rzeszów 58.30 pk
2 Cisło Piotr 2008 LKS Stal Mielec 65.47
3 Rybka Jakub 2006 SP nr 3 Mielec 70.44
4 Ortyl Wojciech 2006 SP nr 3 Mielec 77.42
rocznik 2005
I seria
1 Gruszecki Alan 2005 SP nr 3 Mielec 55.91 pk
2 Dudzik Filip 2005 SP nr 3 Mielec 57.83
3 Paluszczak Igor 2005 SP nr 3 Mielec 58.19
4 Andrzejewski Dawid 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 60.44
5 Moryl Mateusz 2005 SP nr 3 Mielec 63.17
rocznik 2004
I seria
1 Pac Sebastian 2004 UKS Huta Krzeszowska 52.64
2 Leśko Karol 2004 CWKS Resovia Rzeszów 54.80
3 Rybiński Adrian 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 55.91
4 Książek Mateusz 2004 OLA Stalowa Wola 56.02
5 Madura Dawid 2004 SP nr 3 Mielec 58.13
rocznik 2003 i 2002
I seria
1 Kubas Przemysław 2002 CWKS Resovia Rzeszów 46.96
2 Piłat Sebastian 2002 KKS Victoria Stalowa Wola 47.18
3 Sitek Kuba 2002 CWKS Resovia Rzeszów 48.42
4 Kontek Sylwiusz 2002 CWKS Resovia Rzeszów 51.37
II seria
1 Korczowski Maximilian 2003 CWKS Resovia Rzeszów 48.59
2 Sudoł Patryk 2003 KKS Victoria Stalowa Wola 49.53
3 Owczarek Maciej 2003 CWKS Resovia Rzeszów 49.72 pk
600m M
rocznik 2006 i młodsi
I seria
1 Rozwadowski Jakub 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:21.11
rocznik 2005
seria I
1 Szpojnarowicz Dawid 2005 KS Komunalni Sanok 1:59.61
rocznik 2004
seria I
1 Blicharczyk Dawid 2004 SP nr 11 Mielec 1:58.69
2 Zięba Wiktor 2004 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2:00.05
3 Biega Filip 2004 KS Komunalni Sanok 2:04.03
4 Siembida Adam 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 2:04.95
5 Pietryka Gracjan 2004 SP nr 11 Mielec 6:07.98
rocznik 2003 i 2002
seria I
1 Jaworski Kacper 2003 Gimnazjum nr 4 Mielec 1:42.99
2 Furman Paweł 2002 CWKS Resovia Rzeszów 1:45.40
3 Porada Jakub 2002 CWKS Resovia Rzeszów 1:49.88
4 Mackiewicz Piotr 2003 KS Komunalni Sanok 1:52.45
w dal M
rocznik 2006 i młodsi
1 Sawuła Bartosz 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 3.73
2 Dul Jakub 2006 SP nr 1 Mielec 3.60
3 Koźmic Paweł 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 3.54
4 Książek Kamil 2007 OLA Stalowa Wola 3.53
5 Balon Wiktor 2006 SP Wola Mielecka 3.38
6 Mazur Krystian 2006 SP nr 13 Mielec 3.30
7 Szczepanik Mateusz 2006 CWKS Resovia Rzeszów 3.18
rocznik 2005
1 Cierpich Hubert 2005 CWKS Resovia Rzeszów 4.12
2 Kamiński Daniel 2005 SP nr 6 Mielec 3.96
3 Rączka Patryk 2005 SP Wola Mielecka 3.95
4 Pikuła Bartosz 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 3.90
5 Skóra Dawid 2005 SP nr 1 Mielec 3.88
6 Janów Wiktor 2005 SP nr 6 Mielec 3.83
7 Węgrzyn Michał 2005 SP Wola Mielecka 3.63
8 Czechura Filip 2005 SP nr 3 Mielec 3.42
9 Andrzejewski Dawid 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 3.40
10 Bratek Mikołaj 2005 SP nr 3 Mielec 3.37
11 Maziarski Karol 2005 SP nr 11 Mielec 3.33
rocznik 2004
1 Molek Mateusz 2004 SP nr 9 Mielec/LKS Stal Mielec 5.16 pk
2 Kocaj Jakub 2004 CWKS Resovia Rzeszów 4.84
3 Książek Mateusz 2004 OLA Stalowa Wola 4.12
4 Tabor Mateusz 2004 SP nr 3 Mielec 4.03 pk
5 Jasiński Jakub 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 4.02
6 Zięba Marcin 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 3.92
7 Sito Konrad 2004 SP nr 9 Mielec 3.88
8 Burek Tomasz 2004 SP nr 11 Mielec 3.78
9 Wanatowicz Jan 2004 SP nr 3 Mielec 3.72
10 Szewczyk Adrian 2004 SP nr 3 Mielec 3.48
11 Straż Maksymilian 2004 SP nr 13 Mielec 3.44
rocznik 2003 i 2002
1 Miśtak Nikodem 2003 MLUKS Tarnów 5.08
2 Szwedo Kacper 2002 KKS Victoria Stalowa Wola 4.97
3 Kużel Jakub 2002 CWKS Resovia Rzeszów 4.82
4 Zaremba Michał 2002 Gimnazjum Wola Mielecka 4.77
5 Szczerba Michał 2002 LKS Stal Mielec 4.42
wzwyż M
rocznik 2006 i młodsi
1 Koźmic Paweł 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1.15
rocznik 2004
1 Moskal Grzegorz 2004 KS Komunalni Sanok 1.15

Foto: LKS Mielec

 

unnamed-5

 

Zobacz też...