W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

II Konkurs Piosenki Anglojęzycznej [FOTO]

29 lutego 2024r. w ZSE odbył się II Konkurs Piosenki Anglojęzycznej zorganizowany przez panią Magdalenę Chojecką i pana Wiesława Wałka.

W konkursie udział wzięli uczniowie z różnych klas, walcząc o zwycięstwo i nagrody w trzech różnych kategoriach. W tej edycji konkursu o wygraną walczyli soliści, a we wszystkich trzech konkurencjach zmagania uczestników oceniali jurorzy- nauczyciele języka angielskiego: pani Patrycja Osnowska, pani Magdalena Peret, pani Monika Sołek i pani Ilona Dziewit, oraz członek Samorządu Szkolnego – Maksymilian Ziółko z kl.3cT.

Uczestnicy konkursu podczas poszczególnych konkurencji, tak jak w zeszłorocznej, pierwszej edycji, nie tylko wykazali się swoim talentem wokalnym, ale przede wszystkim – swoimi umiejętnościami i znajomością języka angielskiego. Spośród wszystkich uczestników, którym gorąco kibicowali uczniowie z poszczególnych klas, Jury wybrało finałową „trójkę”:
I miejsce – Oliwia Klaus z kl. 1aT
II miejsce – Karolina Pietrzyk z kl. 1aT
III miejsce – Katarzyna Płatek z kl. 2dT
IV miejsce, jako wyróżnienie otrzymała Martyna Kucwaj z kl.3bT.

Wszyscy uczestnicy i laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody, które ufundowały Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie wchodzące w skład koncernu Lockheed Martin), klub Insomnia oraz drukarnia Gajek.
Tegoroczny konkurs, tak jak jego zeszłoroczna, pierwsza edycja, wzbudził ogromne zainteresowanie wśród młodzieży. Uczniowie po raz drugi mieli okazję podziwiać talent muzyczny uczestników, a przede wszystkim ich wiedzę i umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa