W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Lifestyle

III Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim

Elektryczna hulajnoga, rowery i inne cenne nagrody czekają na Was!

Przypominamy: trwają zapisy na III Rundkę Rowerową z Powiatem Mieleckim. Na mecie tego wydarzenia rozlosujemy dla Was kilkanaście fantastycznych nagród.

Główną nagrodą w tym roku będzie hulajnoga elektryczna, którą ufundował Martom Skup Złomu oraz SM Recykling! Do tego swoich nowych właścicieli znajdą dwa rowery miejskie ufundowane przez Galerię Navigator i dwa rowery dla dzieci od Gardner Aerospace i Multi-Dent Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter. Do zdobycia będą również inne nagrody rzeczowe oraz kilkanaście wartościowych voucherów!

Jak zawalczyć o nagrody? Wystarczy zgłosić swój udział w III Rundce Rowerowej z Powiatem Mieleckim współorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski.

 Wydarzenie jest bezpłatne i bez limitów uczestników, ale wymagana jest rejestracja i zapisy na stronie www.studiowizualne.com.

Rodzinny rajd rowerowy rozpoczniemy przed Galerią Navigator, 1 sierpnia, pomiędzy godziną 14:00 a 15:00. To stąd uczestnicy rundki wyruszą w około 20-kilometrową trasę – z określonymi przez organizatora punktami kontrolnymi. O tym, jakie zadania będą musieli zrealizować po drodze, poinformujemy już wkrótce.

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa