W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest w Gminie Mielec

Urząd Gminy Mielec informuje, iż w dniach od 30.07.2021 r. do 27.08.2020 r. na terenie Gminy Mielec przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit). Inwentaryzacje prowadzić będzie Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja z siedzibą w 43-450 Ustroń, ul. Sikorskiego 10.

Urzędnicy wracają się z prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom ww. firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania informacji, ankieterzy posiadają stosowne upoważnienia.

Zarządcy obiektów, w których występują ukryte formy azbestu, prosimy o zgłoszenie tego faktu w Urzędzie Gminy Mielec lub bezpośrednio do firmy Eko-precyzja, elektronicznie: e-mail: [email protected], telefonicznie: +48 694 025 853 lub poprzez wypełnienie ankiety online dostępnej na stronie firmy Eko-precyzja.

Brak uwzględnienia występowania wyrobów zawierających azbest w ewidencji gminnej może uniemożliwić otrzymanie dotacji na ściągnięcie, wywóz i utylizację azbestu w przyszłości.

Ogłoszenie Wójta Gminy Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Miejski Dzień Dziecka 2023 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Młodzieżowa Rada Miejska spotkała się z Prezydentem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zarząd Powiatu Mieleckiego z absolutorium

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa