W Cieniu Jupiterów Mielec
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Jechał citroenem 115 km/h przez Padew Narodową

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 39-letniemu kierowcy citroena, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 115 km/h.

Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto wpłynęło 14 punktów karnych.

W niedzielę po godz. 9, policjanci mieleckiej drogówki prowadzili pomiar prędkości na ul. Ludwiki Uzar-Krysiakowej w Padwi Narodowej. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na rozpędzonego citroena, którego kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

Za kierownicą pędzącego 115 km/h pojazdu siedział 39-letni mieszkaniec gminy Czermin. W związku ze znacznym przekroczeniem obowiązującej prędkości, policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie i nałożyli na niego grzywnę w wysokości 2000 złotych i 14 punktów karnych.

Pamiętajmy, że pomimo sprzyjającej aury, na drogach regionu może być ślisko i niebezpiecznie. Dlatego apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę oraz stosowanie się do przepisów ruchu.

POWIĄZANE POSTY

Pożar domu w miejscowości Jamy

K

Tymczasowe zamknięcie drogi bocznej do ul. Królowej Jadwigi [FOTO]

K

63-letni rowerzysta złamał sądowy zakaz

K

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa