W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

„Jesteś tyle samo warta”- warsztaty dla kobiet

W piątek i sobotę w Mielcu w Mielcu odbyły się dwa wydarzenia organizowane przez stowarzyszenie Kobiety w Centrum: spotkanie dla przedsiębiorców i przedsiębiorczyń oraz warsztaty dla kobiet.

Stowarzyszenie Kobiety w Centrum wspólnie z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają do udziału w cyklu spotkań w mających na celu podjęcie dyskusji o potrzebie zrównania płac kobiet i mężczyzn. Spotkania te organizowane są w całej Polsce, a ostatnio (19-20 lutego) odbyły się w Mielcu, w hali sportowej MOSiR.

Podczas piątkowego spotkania przedsiębiorców uczestnicy zapoznali się z korzyściami wynikającymi dla biznesu z premiowania w taki sam sposób pracy obu płci, jak również kwestiami związanymi z zmianami prawodawstwa w tej sprawie.

Na sobotę zaplanowano z kolei warsztaty „Jesteś tyle samo warta” skierowane do wszystkich zainteresowanych kobiet z naszego województwa. Wśród poruszonych zagadnień znalazły się te związane z równością, równouprawnieniem czy budowaniem poczucia pewności siebie w miejscu pracy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa