W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragedia na drodze w Piątkowcu [FOTO]

Policjanci mieleckiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło po godz. 11 w miejscowości Piątkowiec na trasie relacji Mielec-Tarnów. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 85-letni mężczyzna kierujący volkswagenem.

Do wypadku doszło dzisiaj, po godz. 11 w miejscowości Piątkowiec, na drodze wojewódzkiej nr 984, relacji Mielec-Tarnów. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Tarnowa, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem, którym kierowała 20-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego.

W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby, które trafiły do szpitala. Niestety 85-letni kierujący volkswagenem, w wyniku doznanych obrażeń, poniósł śmierć.

Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczają ślady oraz wykonują czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Droga wojewódzka nr 984 w miejscu wypadku jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

OSP Wadowice Dolne

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa