W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Jezioro Łabędzie na scenie SCK

28 lutego w sali widowiskowej Domu Kultury SCK wystąpi Królewski Balet Klasyczny z najsławniejszym przedstawieniem świata –„Jezioro łabędzie”.

Mielecka publiczność ma do dyspozycji dwa terminy w tym dniu, o godz. 16:30 i o godz. 19 (bilety na drugi spektakl już niedostępne).

„Jezioro łabędzie” to wyjątkowy spektakl baletowy, wspaniale wykonany przez renomowany Królewski Balet Klasyczny pod dyrekcją Marcin Rolczyńskiego. Ten klasyczny balet skomponowany przez Piotra Czajkowskiego jest jednym z najbardziej znanych na świecie.

Spektakl „Jezioro łabędzie” opowiada poruszającą historię miłości, magii i poświęcenia. Fabuła koncentruje się wokół młodego księcia Zygfryda, który zakochuje się w pięknej Odettcie, przemienionej w łabędzia przez potężnego czarnoksiężnika. Zdesperowany czarnoksiężnik Rothbart przysięga zniszczyć ich miłość z pomocą intryg i manipulacji. Czy miłość i determinacja będą wystarczające, aby pokonać siły zła?

Kostiumy przygotowane przez Martę Bartosik odzwierciedlają piękno i elegancję baletu klasycznego, a scenografia ożywia baśniowy świat i jego magię. Choreografia, za którą odpowiedzialność wziął Alessandro Bonavita, przypomina o najważniejszych elementach tańca klasycznego – lekkości, precyzji, perfekcji formy, a jednocześnie pozwala na wyrażenie emocji i przeżycia bohaterów.

Muzyka Piotra Czajkowskiego towarzysząca spektaklowi jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych utworów baletowych wszech czasów. W połączeniu z magią tańca baletowego stwarza niepowtarzalne przeżycia dla widzów.

„Jezioro łabędzie” w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego prowadzonego przez Marcina Rolczyńskiego to spektakl, który porusza dusze, wciąga w świat baśni i czaruje swoją elegancją oraz pięknem. Jest to produkcja, która zachwyci zarówno miłośników baletu, jak i tych, którzy dopiero odkrywają urok sztuki tanecznej.

Bilety w cenie 140 zł, 130 zł (sala) i 120 zł (balkon) zł już do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12:00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna) oraz i kupbilecik.pl

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa