W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Program 32. Finału WOŚP w Mielcu [VIDEO]

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Mottem akcji jest “Tu wszystko gra OK!”

Cel 32. Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Sztab WOŚP Mielec tradycyjnie przygotowuje się na dwa dni grania, tak jak to było w latach poprzednich. W sobotę 27 stycznia 2024 zagramy w Galerii Navigator,  a w niedzielę tradycyjnie w Samorządowym Centrum Kultury. Koncertom towarzyszyć będą różne pokazy i stoiska aby wydarzenie było atrakcyjnie i ciekawe. W Mielcu odbędzie się również Bieg Policz się z cukrzycą oraz inne wydarzenia związane z 32. Finałem. Będą licytacje, zarówno na allegro, jak i na żywo w trakcie koncertów. Na zakończenie 32. Finału  planujemy „Światełko do nieba” na placu AK.

Program koncertów został już dopięty, zagrają dla nas mielczanie w różnych formacjach artystycznych, będzie można posłuchać i zobaczyć małych i dużych oraz zadowolić się różnymi rodzajami muzyki. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły programu można znaleźć na plakacie oraz na stronie WOŚP Fb.

Sztab zakończył już rejestrację wolontariuszy 32. Finału WOŚP w Mielcu.  W sztabie mieleckim zarejestrowanych jest 140 wolontariuszy, którzy w dniu finału będą kwestować na terenie Mielca oraz Powiatu Mieleckiego. Poza wolontariuszami kwestującymi w terenie w sztabie pracują również wolontariusze, którzy zaangażowani są w sekcjach organizujących finał. Jest to sekcja dekoracyjno-techniczna, logistyczna, medialna, licząca. Grupa ta liczy około 40 osób, głównie harcerzy i instruktorów Hufca ZHP Mielec.

Na terenie Mielca i powiatu funkcjonuje już 25 firmowych puszek stacjonarnych założonych przez firmy, instytucje, szkoły, sklepy.

Grają z nami mieleckie instytucje oraz firmy, które wspierają nasze działania aby ten finał przebiegał ciekawie i radośnie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze działania były bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami i zaleceniami.

Tekst: Sztab WOŚP Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Wystartowały obrady III sesji Rady Powiatu Mieleckiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa