Informacje Sport

FKS PGE Stal Mielec – Znicz Pruszków 0:1

Dziś (17.01) w Mielcu odbył się mecz sparingowy pierwszy w tym roku naszej Stali Mielec z 1-ligowym Zniczem Pruszków.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0 -1 dla gości, a jedyną bramkę w 85 minucie zdobył Wiktor Nowak.

Stal Mielec – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Bramka: Nowak 85.

Stal Mielec: (I połowa) Jałocha – Matras, Ehmann, Pingot, Getinger, Jaunzems, Wlazło, Guillaumier, Stępień, Szkurin, Domański.
Stal Mielec (II połowa) Dudek – Ehmann, Esselink, Pajnowski, Santos, Trąbka, Hinokio, Wołkowicz, Gerstenstein, Strzałek, Meriluoto.

Znicz Pruszków: (skład wyjściowy) Mleczko – Kendzia, Grudziński, Błyszko, Pomorski, Nowak, Imai, Proczek, Krajewski, Nagamatsu, Stanclik.

Następne sparingi Stali będą na obozie w hiszpańskim L’Albir, do którego lecą już w sobotę.

Fot: Stal Mielec