W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Informacje Materiały video Wywiady

Jubileusz 30-lecia utworzenia Straży Miejskiej [FOTO, VIDEO]

Wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczystość 30-lecia utworzenia Straży Miejskiej w Mielcu.  Zaproszeni goście mogli posłuchać krótkiej historii  związanej z powołaniem Straży Miejskie, o której opowiadał komendant Arkadiusz Misiak.

Prezydent Miasta Mielca oraz jego Zastępcy podziękowali byłym i obecnym pracownikom za służbę. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz listy gratulacyjne.,

W trakcie uroczystości sześciu funkcjonariuszy Straży Miejskiej otrzymało awanse na wyższy stopień, to: Anna Dubiel, Tomasz Dusza, Paweł Kagan, Krzysztof Lewandowski, Jacek Szwego i Mirosław Kmieć a dwoje z nich odznaczono za uratowanie życia ludzkiego.

Straż Miejska Mielca od 30 lat jest blisko mieszkańców, ich problemów oraz spraw dla nich istotnych. Przez te 3 dekady wielokrotnie udowodnili, że są formacją niezbędną do prawidłowego i sprawnego funkcjonowania miasta.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa