W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Już dziś o godzinie 20.45 Górnik Łęczna podejmie Stal Mielec

Transmisje z meczu będzie można oglądać Polsacie Sport

Uwaga wielu kibiców z Łęcznej będzie zwrócona na obrońcę Stali, Brazylijczyka Leandro. Przez ostatnie dwa sezony 33-latek grał bowiem w tutejszym Górniku.

W tym okresie rozegrał dla gospodarzy 65 spotkań na poziomie Ekstraklasy. W minionym sezonie Górnik jednak spadł z najwyższej ligi rozgrywkowej i latem Leonardo pożegnał się z klubem. Brazylijczykowi wygasł dotychczasowy kontrakt, a warunki nowej umowy zaproponowanej przez Górnik nie spełniały jego oczekiwań.

Teraz powróci do Łęcznej ze swoim nowym zespołem, Stalą Mielec. – To bardzo sympatyczny człowiek, który był ważną postacią zarówno na boisku, jak i w szatni – mówią o nim koledzy z drużyny. – Na pewno porozmawiamy i miło będzie się spotkać, ale podczas meczu nie będzie mowy o żadnej taryfie ulgowej – dodają.

Z Mielca do Łęcznej pojechała zorganizowana grupa kibiców Stali.

 

Transmisja meczu Górnik Łęczna – Stal Mielec od godziny 20:30 w Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan.

 

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Nasi księża z medalami Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa