W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Już jutro – Mielec Fashion Time

 Już 2 kwietnia w SCK – Gala Mielec Fashion Time. Nie może Cię zabraknąć. Wspaniali prowadzący, atrakcyjne nagrody dla Lauretaów Konkursu, jak również dla PUBLICZNOŚCI.

 Kto poprowadzi Galę Mielec Fashion Time?

Katarzyna Krzeszowska i Rafał Maślak – tak jak zapowiadaliśmy – niewątpliwie najpiękniejsza para w Polsce.
Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012
Top Miss Talent World 2013


Top 5 Miss Supranational 2014
Top 20 Miss Grand oraz The Best Figure 2015 w Tajlandii
Kasia to Góralka z Krynicy, studiowała Grafikę w Krakowie, zafascynowana rzeczywistym snem surrealisty Salvadora Dali, rozmarzona przy miłosnych mozaikach Gustawa Klimta oraz wczytana w kreatywne ilustracje Józefa Wilkonia…Uwielbia ludzi pozytywnie szalonych, szczerych, inteligentnych, odważnych, ale zarazem bardzo oddanych, mądrych życiowo, którzy do tradycji, ludzi, rzeczy małych jak i wielkich podchodzą z szacunkiem.
Rafał Maślak –Wicemister International 2014,  Internautów 2014
Jest strażakiem ochotnikiem, modelem i fotomodelem. Został wybrany najprzystojniejszym Polakiem, zdobył tytuł Mister Polski 2014. Rafał Maślak jest również blogerem.

Na swoim blogu, umieszcza wpisy dotyczące zainteresowań i rozwija tematy z nimi związane: mianowicie moda, fitness oraz zdrowy tryb życia. Jest celebrytą, uczestniczył w drugiej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w 2014.

 

Mielec Fashion Time to cały system tworzenia relacji modowych bezpośrednich i dwuetapowego konkursu dla Modeli i Projektantów, na drodze internetowej oraz podczas finałowej Gali. W realizację Wydarzenia zaangażowanych jest wiele osób, które dbają o dopełnienie wszelkich szczegółów na każdym etapie tworzenia Mielec Fashion Time.

Warunek uczestnictwa w konkursie ważny bilet wstępu na Galę.

Bilety na Galę MFT 2 kwietnia, godz. 18.00 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu są dostępne pod linkiem:

 

 
Zostało niewiele biletów…sprawdź na…

996688_975064722585085_2570416303187307870_n

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa