W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Już niedługo pływalnia Smoczka będzie ponownie otwarta

Od piątku 12 czerwca ponownie będzie można korzystać z obiektu pływalni Smoczka przy ulicy Powstańców Warszawy. Otwarcie basenów, klubów fitness i siłowni, to kolejny etap odmrażania polskiego sportu.

Warunkiem korzystania z obiektu jest spełnienie wymogów sanitarnych określonych  zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 29.05.2020 r oraz wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu sanitarnego  z 1.06.2020 r dla funkcjonowania basenów i saun w trakcie epidemii  SARS-CoV-2 w Polsce.

Maksymalna liczba osób, która jednocześnie będzie mogła korzystać z mieleckiego obiektu  to 48 osób, natomiast na jednym torze będzie mogło pływać maksymalnie cztery osoby.

Zasady korzystania z Pływalni rekreacyjnej „Smoczka”

 przy ul. Powstańców Warszawy 2 w Mielcu.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 29.05.2020 r oraz wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu sanitarnego  z 1.06.2020 r dla funkcjonowania basenów i saun w trakcie epidemii  SARS-CoV-2 w Polsce.

  1. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników po wejściu na teren obiektu oraz po wyjściu z hali basenowej.
  1. Obowiązkowe osłony (maseczki) na usta i nos przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust   i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
  2. Zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni (szatnia, natryski) i utrzymywanie minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m, także podczas pływania w basenie.
  1. Przestrzeganie zasad higieny użytkowników na pływalniach – obowiązkowa  i  staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem (z użyciem dostępnego mydła) przed wejściem na halę basenową.

Przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.

  1. Ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się (zakaz przesiadywania na krzesełkach w holu obiektu).
  1. Zakaz przebywania w trakcie pobytu na basenie poza nieckami (wykluczone spacery i przesiadywanie wokół niecek oraz na trybunach widowni)

Na hali basenowej poza nieckami mogą przebywać tylko  pracownicy MOSiR w Mielcu oraz obsługa basenu.

  1. Usługa masażu możliwa do wykonania wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu na kasie pływalni Ankiety Covid-19. Osoba korzystająca z masażu ma obowiązek założenia osłony na usta i nos.
  1. Stosowanie się do poleceń ratowników i uwag obsługi oraz do obowiązującego Regulaminu Pływalni.

Powyższe zasady obowiązują od otwarcia pływalni tj. od 12.06.2020 r do odwołania.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa