W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video

Kabaret Młodych Panów na deskach SCK [FOTO, VIDEO]

Wczoraj na scenie SCK wystąpił długo oczekiwany Kabaret Młodych Panów.
Pierwotnie kabaret miał bawić mielczan rok temu, ale ze względu na pandemię do wydarzenia doszło dopiero 11 sierpnia.

Na sali widowiskowej Domu Kultury publiczność składała się głównie z młodych kobiet. Prawie dwugodzinny spektakl wielokrotnie przerywany był oklaskami i wybuchami śmiechu. Wśród poruszanych tematów przez Młodych Panów były: służba zdrowia, LGBT, kopalnie z górnikami, wakacje Ślązaków w Egipcie oraz problemy męsko-damskie.

O Kabarecie Młodych Panów


Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego, co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

YouTube player
Mateusz Banaszkiewicz jest w miejscowości Mielec. Facebook
Mielec, szalona publika!! ❤ Kochamy Was! Kabaret Młodych Panów. Facebook

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa