W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Kamil Lis kandydat niezależny do Rady Miejskiej z Wasz Mielec

Kamil Lis to kandydat niezależny do Rady Miejskiej w Mielcu, startujący z KWW Wasz. Mielec. PL lista nr 14 miejsce nr 2.

Swoją drogę zawodową zaczął jeszcze w trakcie studiów na AGH w Krakowie pracując w kancelarii finansowej Phinance S.A. zajmującej się ubezpieczeniami, kredytami oraz inwestycjami.

Następnie po powrocie do Mielca rozpoczął pracę w rodzinnej firmie budowlanej założonej jeszcze w latach 90 przez swojego ojca Kazimierza. Jego zadanie w firmie polegały głównie na kosztorysowaniu inwestycji, przygotowywaniu ofert pod kątem zgodności z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz koordynowaniu robót budowlanych w trakcie realizacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywał na m. in. takich inwestycjach jak remont hotelu i zamku w Baranowie Sandomierskim dla ARP S.A., budowa sal gimnastycznych w Siedlance, Nowej Dębie, Dębicy i Mielcu dla miejscowych Urzędów Gmin, budowa komunalnego bloku mieszkalnego dla UM Rzeszów, modernizacja Nadleśnictw w Mielcu i Świerczowie, wykonanie PSZOK dla Gminy Padew Narodowa, wykonanie zaplecza szatniowego KS Smoczanki, rozbudowa stacji krwiodawsta w Rzeszowie czy remont budynku ZUS w Dębicy.

W 2016 roku powstał pomysł stworzenia w Mielcu PUBu sportowego na styl angielski co przełożyło się na ciesząca się wśród mielczan duża popularnością do dnia dzisiejszego Legende, gdzie można spędzić popołudnie w swobodnej atmosferze korzystając przy tym z zaplecza rozrywkowego w postaci kręgli, bilarda, piłkarzyków i innych gier.

W roku 2017 swoje doświadczenie w budownictwo postanowił wykorzystać otwierając firmę FILAR Nieruchomości i Budownictwo, której głównym aspektem działania są inwestycje deweloperskie w postaci domów jednorodzinnych, bliźniaków i szeregówek na terenie miast Mielca i Połanca ale również zleceń indywidualnych oraz firm i instytucji.

W 2022 roku współpracował m.in. z armią amerykańska stancjanujacą na mieleckim lotnisku. Przez lata wspierał również lokalny sport jako sponsor i darczyńca KS Smoczanki, FKS Stali Mielec czy zawodników olimpiad specjalnych w kręgle. Działa również charytatywnie angażując się w lokalną inicjatywe Szlachetnej Paczki czy wsparcie dla schroniska dla zwierząt Czekadełko.

Dzisiaj swoją wiedzą i doświadczeniem chciałby dzielić się z państwem jako samorządowiec pracując dla Was celem poprawi jakości, bezpieczeństwa i komfortu życia w Mielcu jako Radny Miejski.

Materiał wyborczy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa