W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kierowca bmw stracił prawo jazdy w Kliszowie

Pomimo apeli do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, szczególnie teraz kiedy mamy szybko zmieniające się warunki na drodze, kierowca bmw przekroczył o ponad 50 km/h dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.

Mężczyzna ukarany został mandatem karnym oraz policjanci zatrzymali mu na 3 miesiące prawo jazdy.

W poniendziaek, po godz. 12, policjanci pełniący służbę na terenie miejscowości Kliszów, zatrzymali do kontroli drogowej bmw. 28-letni kierowca pojazdu przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h, jadąc z prędkością 101 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policja ostrzega o zmiennych i niebezpiecznych warunkach na drogach spowodowanych przez padające opady deszczu. Kierowcy powinni pamiętać o przestrzeganiu ograniczeń prędkości, a w gorszych warunkach pogodowych dostosować tą prędkość do warunków drogowych.

Apeluje się o nadzwyczajną ostrożność, zwłaszcza w pobliżu przejść dla pieszych. Piesi również powinni zachować ostrożność, nie wchodząc bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd, nawet na przejściu dla pieszych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa