Slider

Kinga ma 17 lat, 170 centymetrów wzrostu i pochodzi z Przecławia. Jest tegoroczną Miss Podkarpacia Nastolatek i ciągle pokonuje kolejne etapy konkursu Miss Polski Nastolatek 2017.

Dzięki temu tytułowi (Miss Podkarpacia Nastolatek) będę mogła uczestniczyć w dalszym, ogólnopolskim etapie konkursu Miss Polski Nastolatek. Już 16 czerwca wyjeżdżam na zgrupowanie do Kozienic gdzie zaczynamy przygotowania do gali finałowej Miss Polski Nastolatek która odbędzie się już 24.06.2017r. w Amfiteatrze w Kozienicach. – Mówi nam Kinga

4 czerwca w Hali Expo – Łódź odbył się półfinał konkursu Miss Polski Nastolatek 2017. Do Łodzi przyjechały Zwyciężczynie Konkursów Regionalnych, ich Wicemiss, zdobywczynie Zielonych Kart, oraz kandydatki, które zgłosiły się przez internet, z całej Polski.. Brało w nim udział 74 dziewczyn z całej Polski. Jurorzy, wśród których zasiadły dwie koronowane głowy – Paulina Maziarz, Miss Polski 2016, oraz Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012, mieli za zadanie wyłonić grupę finalistek, które 24 czerwca w Amfiteatrze w Kozienicach walczyć będą o tytuł najpiękniejszej nastolatki naszego kraju. Do półfinału dostało się 40 z nich, a jurorzy ostatecznie zdecydowali, że o koronę, którą dziś godnie nosi Patrycja Pabis – Miss Polski Nastolatek 2016, powalczą 22 piękności – w tym Kinga.

Po ogłoszeniu werdyktu dziewczyny pojawiły się na sesji fotograficznej do oficjalnego katalogu. Akademia Makijażu Mokotowska – zajęła się makijażem, Zaremba Academy International – włosami, Katarzyna Cygańska – stylizacją, a całość uchwyciła swoim obiektywem niezastąpiona Fiorka.

info: wcj24.pl, misspolski.pl
zdj: Dorota Tyszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider