W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Propozycje weekendowe

Kino na Górce Cyranowskiej

W najbliższy piątek na Górce Cyranowskiej odbędzie się kolejna edycja Kina w Plenerze organizowanego przez Fundację Młodych Liderów. Zostanie wyświetlony film pt. „Dziedzictwo Hereditary”, który został wybrany w internetowym głosowaniu. Start o godzinie 21:00, a wstęp dla wszystkich uczestników jest darmowy!

Fundacja Młodych Liderów po raz kolejny wychodzi z propozycją spędzenia wakacyjnego wieczoru w gronie rodziny i przyjaciół przy filmie wyświetlanym w plenerze. W piątek 16 lipca na Górce Cyranowskiej (od strony Al. Niepodległości) o godzinie 21:00 rozpocznie się projekcja filmu, który został wybrany w ankiecie internetowej na Facebooku.

Bezkonkurencyjny stał się amerykański horror pt. „Dziedzictwo Hereditary” i to właśnie on zostanie wyświetlony na wielkim ekranie. Film ten opowiada o żałobie po śmierci babki rodziny Grahamów i jej dziwnych, a zarazem paranormalnych formach. Jak się okazuje nawet najbliższa rodzina nie znała dobrze zmarłej.

Wstęp na Kino w Plenerze jest darmowy, a uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na przekąski i konkursy z nagrodami.

„Jest to idealna okazja na to, aby zacząć weekend w towarzystwie najbliższych, przy wspólnym oglądaniu filmu. Zapraszamy każdego, kto lubi grozę i strach. Zabierzcie ze sobą znajomych i rodzinę. To będzie niezapomniany wieczór!” – mówią Młodzi Liderzy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa