W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Klub Młodych Liderów stworzył ogólnopolską platformę internetową Maturalni.com

Dobrze zdane egzaminy i lepsze oceny w szkole dzięki korepetycjom online w czasie pandemii! Właśnie ruszyły zapisy na ogólnopolskiej platformie Maturalni.com, gdzie każdy uczeń będzie miał dostęp do najwyższej klasy korepetycji.

Najlepsi nauczyciele z całej Polski będą przygotowywać uczniów do egzaminów ósmoklasisty, egzaminów maturalnych oraz pomogą nadrobić bieżące braki w nauce wynikające z przedłużającej się edukacji zdalnej.

W dobie pandemii uczniowie mają ograniczone możliwości w zdobywaniu wiedzy, a także trudności w przygotowaniu do egzaminów. W dodatku placówki w dalszym ciągu nie są dostosowane do prowadzenia zajęć online- nie mają odpowiedniego sprzętu ani przeszkolonej kadry nauczycieli. Na tym wszystkim najbardziej cierpią uczniowie, którzy nie mają równych szans w edukacji. Na drogie, prywatne lekcje stać tylko nielicznych, a od jakości zdanych egzaminów zależy przyszłość każdej młodej osoby.

Z tej inicjatywy powstała ogólnopolska platforma Maturalni.com. Jest to jeden z obecnie największych projektów Fundacji Klub Młodych Liderów, dzięki któremu edukacja zdalna zrobiła krok do przodu! Głównym celem projektu jest przygotowanie uczniów do zbliżających się egzaminów ósmoklasisty oraz egzaminów maturalnych a także nadrobienie braków w nauce, za znacznie niższą cenę niż korepetycje indywidualne.

Na platformie internetowej, przygotowanych jest ponad 500 miejsc, dla uczniów, którzy będą zainteresowani uczestnictwem w korepetycjach. Każdy uczeń, który zgłosi się do projektu, będzie miał możliwość skorzystania z darmowej, próbnej lekcji, po której zdecyduje, czy chce kontynuować zajęcia. Trudu nauczania podjęli się najlepsi nauczyciele przedmiotów ścisłych, humanistycznych oraz językowych z całej Polski, którzy zostali wyłonieni spośród 200 nadesłanych zgłoszeń!

Więcej informacji znajduje się na stronie www.maturalni.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa