W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Klub Żeglarski Orkan zaprasza na „IV sadzenie lipy”.

To już czwarty raz wraz z mieleckim nadleśnictwem Mielec będą sadzić nowy las. Wbrew pozorom nie jest takie łatwe wykopanie dołka na drzewko.

Zbiórka odbędzie się 12 marca (niedziela) o godzinie 11:00 na parkingu nadleśnictwa w Mielcu przy ul. Partyzantów. Następnie pod przywództwem mieleckiego nadleśniczego Huberta Sobiczewkiego pojadą na miejsce sadzenia drzew. Po akcji przewidziany jest grill na świeżym powietrzu. Łopaty zapewnia nadleśnictwo, kiełbasa na grilla we własnym zakresie.

Prosimy o poinformowanie kto przyjdzie. Zgłaszać się można wysyłając swoje imię i nazwisko na adres e-mail [email protected]

Dzięki temu pomysłowi członkowie klubu wraz z rodzinami i sympatykami zasadzili już kilkadziesiąt drzew w naszej Puszczy Sandomierskiej.  Po sadzeniu pójdą oglądać jak się przyjęły drzewa sadzone w latach ubiegłych. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z akcji organizowanych w poprzednich latach:

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powstaną mieszkania SIM

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa