W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Kobieta znęcała się nad rodziną

Mieleccy policjanci zatrzymali kobietę, która znęcała się psychicznie nad rodziną. 29-letnia mieszkanka Mielca trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta usłyszała już zarzut znęcania się nad rodziną oraz kierowania gróźb w stosunku do domowników. Wobec kobiety prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

W ubiegłą niedzielę, mieleccy policjanci interweniowali w domu młodej kobiety, która będąc pod wpływem alkoholu, opiekowała się swoimi dziećmi. Już w trakcie interwencji, w obecności policjantów, dziećmi kobiety zaopiekowała się rodzina. Sytuacja jednak powtórzyła się. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta kolejny raz opiekowała się dziećmi, będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo wszczynała awantury z innymi członkami rodziny, podczas których groziła im pozbawieniem życia. Kobieta została zatrzymana przez policjantów i doprowadzona do wytrzeźwienia. W chwili zatrzymania miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie 29-letniej mieszkance Mielca zarzutów znęcania się psychicznego nad rodziną oraz kierowania gróźb karalnych w stosunku do domowników. Policjanci przesłuchali podejrzaną, która częściowo przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Wczoraj prokurator zastosował wobec 29-latki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W stosunku do kobiety funkcjonariusze wydali nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania. Jej dzieci przebywają pod opieką rodziny, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa