W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Kolejne serca na nakrętki w Chorzelowie, Trześni i Woli Mieleckiej

Przy szkołach w Chorzelowie, Trześni i Woli Mieleckiej pojawiły się metalowe pojemniki w kształcie serca przeznaczone do gromadzenia plastikowych nakrętek.

Do pojemnika – serca można wrzucać różne rodzaje plastikowych zakrętek. Mogą to być nakrętki po napojach, jogurtach i innych produktach spożywczych, a także po artykułach chemii gospodarczej takiej jak płyny do zmywania i do płukania czy szampony. Ważne jest aby usunąć z nakrętek inne materiały, np. tekturowe lub metalowe uszczelki.

Zachęcamy, aby zamiast pozbywać się plastikowych nakrętek, wrzucić je do specjalnych pojemników.  Dzięki tej popularnej akcji charytatywno-ekologicznej możliwe jest wsparcie osób potrzebujących oraz recykling zużytych plastikowych materiałów. Dlaczego tylko nakrętki? Ponieważ są stosunkowo ciężkie, a jednocześnie zajmują mało miejsca i łatwo je gromadzić, a później przetworzyć na przydatne przedmioty codziennego użytku.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji i wrzucania zebranych nakrętek do specjalnie przygotowanych pojemników.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa