W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Lifestyle Sport

Kolejny Mielecki Leśny MiniRajd Rowerowy [FOTO, VIDEO]

W niedziele (25.06) odbyła się 12 edycja Mieleckiego Leśnego MiniRajdu Rowerowego.

W rajdzie wzięło udział około 200 osób! Dominowały rodziny z dziećmi, ale tego roku dopisali też dorośli, głównie członkowie Stowarzyszenia Trasy Rowerowe Mielec. Organizator przygotował 4 trasy zróżnicowane dystansem i stopniem trudności.

Najliczniejszą grupę stanowili rowerzyści z trasy nr 4 „Szybkie Zajączki” – 87 osób. Na trasie nr 3 – pojechało 34 rowerzystów, na trasie nr 2 – 44 osoby, a na trasie nr 1, i tu duże zaskoczenie, bo to najdłuższa trasa – aż 29 rowerzystów. W trakcie przejazdu przez lasy Nadleśnictwa Mielec leśnicy będący przewodnikami zdradzali tajniki gospodarki leśnej. Na mecie na miłośników dwóch kółek czekało stoisko Dobre z lasu serwujące zdrową i pyszną żywność. Każdy mógł nadrobić spalone kalorie i spróbować nieznanych dotąd smaków.

Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowe chusty. Nadleśnictwo Mielec przygotowało ciekawe stoisko edukacyjne z leśnymi grami i zabawami, które przyciągało nie tylko dzieci. Wyjątkową popularnością cieszyły się leśne wodne tatuaże. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała Straż Leśna Nadleśnictwa.

Organizatorem imprezy była Liga Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu Podkarpackiego.

Organizatorów wspierali: Stowarzyszenia Chodźmy na rower i Trasy Rowerowe Mielec, Nadleśnictwo Mielec, koła PTL i SITLiD przy Nadleśnictwie Mielec oraz Dobre z Lasu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa