W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kolizja na obwodnicy cztery osoby w szpitalu

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 34-letniej kobiecie, która spowodowała kolizję na obwodnicy Mielca. Po zderzeniu audi A6 oraz renault koleos, czterech pasażerów z renault trafiło do szpitala.

Nie odnieśli oni poważnych obrażeń. Policjanci skierują wniosek do sądu o ukaranie kierującej audi. Policjanci pracowali w czwartek na skrzyżowaniu dróg powiatowej i wojewódzkiej na mieleckiej obwodnicy, na miejscu zdarzenia drogowego. Doszło tam do zderzenia się pojazdów audi A6 i renault koleos.

Z miejsca zdarzenia do mieleckiego szpitala zostało zabranych czterech pasażerów z renault. Jak ustalili policjanci, kierująca audi, jadąc od strony ul. Wojska Polskiego, dojeżdżając do skrzyżowania, nie mając dostatecznej widoczności z prawej strony, ruszyła na wprost w kierunku Woli Chorzelowskiej.

Kobieta nie zastosowała się do znaku „STOP” i nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu renautem. Na szczęśćie obrażenia przewiezionych do szpitala osób okazały się niegroźne. Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, z powodu rażącego naruszenia przepisów drogowych, zatrzymali kierującej audi prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa