W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały video

„Kolorowa Zumba w ciemności” [VIDEO]

Fundacja Klub Młodych Liderów już po raz kolejny organizuje maraton Fluo Zumba. Wydarzenie to  odbywa się w wyciemnionej sali, przy blasku farby fluorescencyjnych. Taniec, energia i radość, to wszystko zapowiada się już 22 kwietnia, na hali w Szkole Podstawowej nr 7.

Maraton zumby, już na stałe wpisał się w kalendarz imprez Klubu Młodych Liderów. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej wyjątkowa. Każdy z uczestników pomalowany będzie kolorowymi farbkami fluo, dzięki czemu na ciemnej sali będzie jedynie blask tancerzy. Maraton startuje już o godzinie 16, a przy trzygodzinnym tańcu, wraz z Extreme Fitness,  „zumbowicze” spalą wszystkie poświąteczne kalorie! Wydarzenie to ma przede wszystkim charakter sportowy, a celem jest pokazanie, że mielczanie są aktywni i propagują zdrowy styl życia. Ponadto zumba dostarczy im mnóstwo endorfin i energii. Ale to nie wszystko… W trakcie Fluo Zumby odbędzie się charytatywna zbiórka na rzecz podopiecznych z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno- Wychowawczego w Mielcu!

„Pragniemy, aby nasze wydarzenie wywołało uśmiech na twarzach wszystkich uczestników wydarzenia i nie tylko! Mamy nadzieję, że dzięki przygotowanej loterii z atrakcyjnymi nagrodami oraz otwartymi sercami tancerzy, uda nam się sprawić radość potrzebującym dzieciom z ośrodka.”- mówi koordynator Fluo Zumby- Wiktoria Noga.

Na imprezie pojawi się także strefa chillout, na której pozytywnie zmęczeni tancerze, będą mogli chwilkę odpocząć i nawodnić się, jak również zaczerpnąć porad dietetycznych. Wszystko to z pewnością przyniesie mnóstwo dobrej zabawy. Dodatkowo uczniowie II Liceum oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, za aktywny udział w wydarzeniu otrzymają dodatkowe oceny z wychowania fizycznego.

YouTube player


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Dzieci zwiedzały komendę policji [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa