W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Komendant pogratulował zwycięstwa dzielnicowym

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkomisarz Jacek Juwa pogratulował policjantom, którzy zwyciężyli w wojewódzkich eliminacjach IX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Zawody na szczeblu wojewódzkim wygrali sierż. szt. Sebastian Krzak i st. asp. Tomasz Mroczek.
We wczorajszym spotkaniu z najlepszymi dzielnicowymi na Podkarpaciu wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom.

Jacek Juwa oraz jego zastępcy podinsp.Andrzej Swół i mł. insp. Lesław Zdziebło, a także bezpośredni przełożeni laureatów Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Jacek Durej oraz Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Andrzej Pszeniczny.

Policjanci, którzy zwyciężyli wojewódzkie eliminacje IX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” przyjęli gratulacje od przełożonych. Sierż. szt. Sebastian Krzak, który zajął I miejsce w eliminacjach jest policjantem od 6 lat, od 3 lat dzielnicowym. St. asp. Tomasz Mroczek wstąpił do służby w Policji 8 lat temu, od 6 lat jest dzielnicowym. Obaj funkcjonariusze odbyli kurs specjalistyczny dla dzielnicowych w Szkole Policji w Katowicach.

Komendant nadkom. Jacek Juwa w słowach skierowanych do policjantów podkreślił wyjątkowy charakter pracy, którą wykonują dzielnicowi i zaznaczył, że jest to służba w bezpośrednim kontakcie ze społeczeństwem, a to wymaga odpowiedniego doświadczenia i obszernej wiedzy.

Wygrana mieleckich dzielnicowych to dla komendanta nadkom. Jacka Juwy sentymentalne wyróżnienie. Sam będąc przez wiele lat dzielnicowym, w 2003 roku zdobył I miejsce w konkurencji „ROZWIĄZYWANIE SYTUACJI PROBLEMOWEJ” I Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.

Sierż. szt. Sebastian Krzak oraz st. asp. Tomasz Mroczek będą reprezentować Podkarpacie w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się w Katowicach w dniach 18-21 października 2016 roku.

 

7gg7g

 

9u9u

fot.KPP

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa