W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Konkurs literacki – „nie)Odkryta ziemia mielecka. Nagroda artystyczna im. Marii Błażków”

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu ogłasza konkurs literacki „(nie)Odkryta ziemia
mielecka. Nagroda artystyczna im. Marii Błażków” na napisanie utworu poetyckiego lub
opowiadania.

Konkurs trwa od 8 marca do 29 kwietnia 2022 r. Koordynatorem drugiej edycji Konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu.
Patronką konkursu jest śp. Maria Błażków – bibliotekarka, dyrektorka naszej Biblioteki, społeczniczka, miłośniczka ziemi mieleckiej i człowiek, który za wszelką cenę dążył do tego, aby mieleccy literaci, poeci, prozaicy mogli rozwijać swoje pasje literackie i je upubliczniać.
Zachęcamy wszystkich, którym bliskie jest piękno naszego regionu do utrwalenia jego uroku w strofach wiersza lub wersach opowiadania. Warunek jest taki, aby praca tematycznie związana była z zakątkiem, fragmentem naszej małej Ojczyzny – regionu mieleckiego.
Poprzednia, ubiegłoroczna edycja akcji cieszyła się dużym powodzeniem. Zachęcamy do okrywania talentów i pasji z dziedziny literatury. Konkurs skierowany jest do osób dorosłych i w swoim zamierzeniu ma promować piękno regionu mieleckiego. Finał Konkursu przewidziany jest na dzień 27 maja 2022 r.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin konkursu zamieszczone są na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu www.biblioteka.mielec.pl
Zachęcamy do udziału w konkursie i czekamy na prace literackie!!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ekspertki z Urzędu Skarbowego w Mielcu spotkały się z seniorami Dziennego Domu „Senior – Wigor” w Przykopie

Wiadomości Mielec

Potrzebna pomoc dla Dawidka z Woli Mieleckiej potrąconego przez samochód

Wiadomości Mielec

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa