W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Konsultacje społeczne zakończone – treść raportu

W dniu 7 marca br. zakończył się trzytygodniowy proces konsultacji społecznych projektu dokumentu: Strategia rozwoju miasta Mielca na lata 2021-2026 z prognozą do roku 2030.

Konsultacje społeczne odbyły się w formie otwartego spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami w dniu 16 lutego, mającego na celu prezentację projektu dokumentu oraz umożliwiającego wyrażenie opinii i zgłoszenie uwag. Ponadto w terminie od  15 lutego do 7 marca 2021 r. zbierane były uwag i opinii w formie elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego.

W wyznaczonym terminie do Urzędu Miejskiego w Mielcu wpłynęło 8 formularzy z opiniami i uwagami. Otrzymane sugestie i propozycje zostały przeanalizowane przez zespół opracowujący dokument i w uzasadnionych przypadkach uwzględnione.

Podsumowaniem procesu konsultacji jest opracowany Raport z konsultacji społecznych projektu Strategii rozwoju miasta Mielca na lata 2021-2026 z prognozą do roku 2030.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za aktywny udział w konsultacjach oraz zapraszamy do zapoznania się z treścią Raportu.  Dokument Strategii będzie przedmiotem obrad Rady Miejskiej na najbliższej sesji w dniu 25 marca.

Raport z konsultacji społecznych Strategia Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powstaną mieszkania SIM

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa